Článek

SCS Software daroval 11 tis. USD na boj s rakovinou

Na začátku tohoto měsíce SCS Software stojící za hrami Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator rozjel právě ve zmíněných hrách charitativní akci.

Cílem bylo, aby hráči doručovali zásilky ve hře s kamionem ozdobeným růžovou stužkou, která je symbolem organizací pro boj s rakovinou prsu. Hráči se tak podíleli na celkovém počtu doručených zásilek s návěsem růžové stužky.

Kromě toho, že se komunitě kolem těchto dvou her podařilo splnit cílový počet 1 milion doručených zásilek, byly v prodeji také tématická trička a DLC.

Celková částka kterou tak nakonec SCS Software odeslali organizaci The Breast Cancer Research Foundation  je úctyhodných 11 tisíc dolarů. (Něco lehce přes 260 tisíc korun.)

Pokud o tomto slyšíte poprvé a stále byste rádi přispěli, tak pořád můžete. DLC pro American Truck Simulator i pro Euro Truck Simulator 2 jsou stále v prodeji. Cena obou je 1,99 EURO a za svůj příspěvek získáte tématický balíček skinů pro vaše kamiony. 100% z cen těchto balíčků bude věnován organizacím zabývajícím se bojem s rakovinou prsu.

 

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat