Článek

Pozvánka na Game Access ‘19

Letošní již čtvrtý ročník festivalu Game Access se rychle blíží. Tento rok se rozprostře na téměř 6 000 m2 Brněnského výstaviště a to již 24. – 26. května 2019.

Pořadatelé rozdělili akci na několik částí. Na Game Access Conference (24. a 25. května) se letos představí přes 70 nezávislých herních projektů, ale také unikátní stánky partnerů, mezi které patří společnosti Wargaming, Hangar 13, Xsolla, Geewa a Epic Games.

Navíc zde bude i řada oceňovaných vývojářů z celého světa. Například David Brevik, zakladatel studia Blizzard North a tvůrce legendárního Diabla, Gavin Goulden (Marvel’s Spier-Man, Bioshock Infinite, Dragon Age: Origin), David Hubert (Shadow of the Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Deus-Ex: Mankind Divided), Cristian Chihaia (Assassins Creed), ale také Martin Klíma (Kingdom Come: Deliverance, ArmA, Original War) a mnoho dalších.

Součástí Game Access Conference  jsou letos také hned tři párty v exkluzivních prostředích: ve VIDA! centru, na brněnské Hvězdárně a v Augustiniánském opatství na Starém Brně.

V druhá části nazvané Game Access Festival (26. května) se výstaviště otevře široké veřejnosti. Vstupné je zdarma a přijít může kdokoliv koho zajímají hry ať už digitální, nebo třeba deskové. Součástí festivalu budou přednášky vývojářů, historická galerie, představení místních studií, nebo rady pro studenty, kteří uvažují o studiu her. Samozřejmě zde budete také moci vyzkoušet řadu her na vlastní kůži, účastnit se turnajů, navštívit několik workshopů nebo si svou kopii hry nechat podepsat od vývojářů.

Obě předchozí části pak propojí Game Access Music. Což je sekce ve které se letos představí hned dva koncerty. 25. května od 18:00 do 21:00 se představí Filharmonie Brno, která zahraje hudbu z legendární Mafie. 26. května 2019 od 17:00 do 20:00 pak vystoupí skupina Percival, která se podílela na soundtracku ke hře Zaklínač 3 a představí zde právě písně z této hry.

Níže najdete galerii z předcházejících ročníků.

 

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat