Polylithic od studia Polyperfect vychází v early access

Michael Petr – 09/11/2023

Zlínské studio Polyperfect dnes vydalo svou hru Polylithic v rámci early access na Steamu.

Polylithic je craftingová hra o přežití z pohledu třetí osoby zasazená do období paleolitu/neolitu s příměsí sci-fi zápletky a hýřící barvami a krásnou low-poly grafikou. Staňte se novým vůdcem svého kmene. Začněte pomalu sbírat suroviny, vyrábět předměty, odemykat technologie, objevovat svět a budovat základny, abyste nakonec rozrostli svůj kmen a veleli osadě.

 

 

  • Sbírejte, vyrábějte a lovte – Vaším cílem je shromažďovat primární zdroje, které vám zajistí základní prostředky k přežití. Sbírání různých zdrojů a postup ve stromu technologií vám umožní zaměřit se na velkou výhru. Každé zvíře, od králíků až po mamuty obývající prehistorickou divočinu, představuje jinou výzvu, kterou je třeba překonat.
  • Rozšiřujte a spravujte svůj kmen – v počtu je síla. Pěstujte svůj kmen, pečujte o jeho potřeby a udržujte členy kmene spokojené. Své lidi pak můžete řídit a dávat jim na oplátku úkoly, což povede k tomu, že se budou zlepšovat a nakonec se stanou staršími kmene.
  • Prozkoumejte divočinu – V lesích, zasněžených kopcích a řekách se skrývají více než cenné zdroje. Objevte pozůstatky dávných kmenů a inspirujte se k vybudování vlastních památníků na jejich památku.
  • Vydejte se na cestu dvěma různými epochami – Projdete dvěma historickými epochami, z nichž každá má své specifické herní jádro a příchuť. Lovci a sběrači jsou malá migrující skupina, která se snaží přežít. Pokročte dostatečně v technologickém stromu, abyste odemkli požadavky a mohli se natrvalo usadit jako Farmáři.
  • Odhalte skutečný původ svého kmene – Ne všechno v této prehistorické divočině je takové, jak se zdá. Čeká vás hledání tajemství a skládání příběhů, počínaje odhalením kořenů nemoci, která sužuje váš lid, a konče historií vašeho kmene.
  • Ponořte se do tohoto barevného, lowpoly světa plného atmosférické hudby – Polylithický vesmír se nepodobá ničemu, co jste dosud viděli, a čeká na vás, až prozkoumáte jeho bohatství a objevíte všechna jeho tajemství.

 

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.