Článek

On-line Vánoční RetroFest už tuto neděli

RetroHerna už nějaký ten pátek objíždí obě republiky a přináší hry k lidem. To, bohužel, už druhý rok není možné. I proto chce RetroHerna předvést, na čem pracuje a potkat příznivce na virtuální události RetrFest na Twitchi.

Vánoční RetroFest bude streamován na Twitchi už tuto neděli od 17 hodin. A na co že se můžete těšit? Dozvíte se o našem projektu, vyzpovídáme před kamerou pár našich členů a jejich herní záliby a trochu si zasoupeříme ve starých peckách. Pro vás je to příležitost nakouknout pod povrch toho, jak celý náš projekt funguje, a příležitost se na cokoliv zeptat. Zlatým hřebem večera pak bude dlouho připravované odhalení, které posune naší aktivitu na další level. Postupné přípravy probíhaly v podstatě celou pandemii, takže se nemůžeme dočkat, až se s vámi podělíme.

Příjemný večer zakončíme dojezdem ve formě hraní oceňované České adventury Legie od Spytihněva, který nedávno vydal svojí retro 3D střílečku Hrot.

On-line Vánoční RetroFest už tuto neděli

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat