Článek

Nový tým Prohibited

Neuteklo moc času od představení týmu First Reality a objevuje se další nadějný tým s názvem Prohibited. Jde o mladý tým lidí, kterým kreativita rozhodně nechybí. V tuto chvíli pracují na hře s názvem Sinfull Night. Kombinuje v sobě to nejlepší z žánrů RPG a adventur. A co Vám tato hra může nabídnout? Podle slov autorů si na vlastní kůži okusíte ponurou atmosféru temného města, zachváceného neznámou nemocí. Místo, kde platí právo silnějšího, kde nikdo nepřežije pokud se nepodřídí. V roli hlavního hrdiny se vydáte na křížovou výpravu za záchranou jediné hodné bytosti, na které vám skutečně záleží ve světě postiženém strašlivou nákazou. Objeví se zde spoustu rozhovorů a nápaditých hádanek. Sinfull Night vyjde v prvním čtvrtletí příštího roku a bude zadarmo. Tedy šířena jako freeware;)) Nezbude nám, než si počkat a vyzkoušet ji na vlastní oči. Podle screenů vypadá zajímavě a po grafické stránce opravdu libově.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat