MATCHO: Nová ukázka hratelnosti a část z kampaně

Miroslav Žák – 17/11/2022

Matchoje akční dobrodružná match-3 FPS hra, která vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Nový trailer odhaluje malou část příběhu hry (samozřejmě bez spoilerů), ale hlavně se zaměřuje na různé komplexní bojové strategie.

Nově odhalená ukázka ze hry začíná tam, kde skončil poslední trailer. Tentokrát se však zaměřuje vice na představení match-3 mechanik v akci a ukazuje některé tipy a triky, jak se efektivně zbavit mimozemských brouků ohrožujících hlavního hrdinu Maxe a jeho přátele. Ukazuje také hned několik nových druhů nepřátel a tím připravuje hráče na velkou variabilitu soubojového systému.

Využívání prostředí, dynamický pohyb, rychlé uvažování a plánování budou klíčem k tomu, aby Max uspěl v boji a zachránil generála ze spáru nepřátel.

Po zpětné vazbě kritiků i hráčů, tým zapracoval na vizuálu všech postav a zlepšení animací. Nedávno představili upravenou verzi oznamovacího traileru, který zahrnuje veškeré změny v designu.

 

Zrovna tak jsme dokázali přejít se hrou na Unreal Engine 5, který nám dovoluje využítí nejmodernějších animačních nástrojů a došlo k výraznému zvýšení detailů prostředí díky systému Nanite, což demonstrují naše nejnovější screenshoty.

Rovněž hra bude při svém vydání podporovat DLSS 3.0 a FSR 3.0. Hru MATCHO si vyzkoušelo více jak 300 hráčů na veřejné akci Game Access Connect 2022.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.