Článek

MADFINGER Games vyvíjí realistickou hardcore FPS pro PC

Brněnští MADFINGER Games dnes oficiálně odhalili, že jejich nejnovější titul, vyjde exkluzivně pro PC! 

Studio, které má za sebou více než deset let zkušeností s tvorbou oceňovaných her AAA kvality pro mobilní platformy s více než 300 miliony stažení jako jsou Dead Trigger 2, Unkilled a Shadowgun Legends, se k tomuto rozhodnutí rozhodlo poté, co uznalo, že jejich nejnovější projekt je příliš rozsáhlý a ambiciózní na to, aby ho omezovala platforma s relativně nižším hardwarovým výkonem.

Vzhledem k tomu, že všichni zakladatelé MADFINGER Games začali svou kariéru prací na takovýchto masivních titulech ještě před založením společnosti, kruh se nám skutečně uzavřel, protože tento další velký krok studia lze považovat za návrat k jejich PC kořenům. MADFINGER Games navíc zaměstnává veterány videoherního průmyslu, kteří zanechali svou stopu na známých hrách, jako jsou Zaklínač 3: Divoký hon, Quantum Break, trilogie Mafia, Hidden & Dangerous 2 a série Vietcong, přičemž poslední dva tituly utvrzují v tom, že studio disponuje talentovanými tvůrci zběhlými v žánru hardcore stříleček.

MADFINGER Games hodlá i nadále posouvat hranice grafické kvality, a proto také mění herní engine z Unity na Unreal 5. To studiu umožní vytvořit svoji dosud největší hru se zaměřením na realismus a hardcore zážitky.

I když je pro nás těžké opustit Unity po deseti letech, Unreal 5 nám umožní dosáhnout kvality, která může konkurovat nejlepším AAA hrám na trhu,“ řekl Marek Rabas, zakladatel a CEO MADFINGER Games. „Vždycky jsem chtěl vytvářet online světy a konečně nastal ten správný čas. Bude to ultrarealistická hardcore FPS, a to my tady máme rádi!

MADFINGER právě nabírá nové zaměstnance! Všichni, kteří mají zájem se k firmě připojit, mohou ještě dnes kontaktovat náš HR tým nebo se přihlásit prostřednictvím naší kariérní stránky na adrese www.madfingergames.com/careers.

MADFINGER Games

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat