MADFINGER Games oznamují Gray Zone Warfare – masivní taktickou FPS s otevřeným světem

Michael Petr – 02/11/2023

MADFINGER Games, celosvětově uznávané české nezávislé herní studio známé pro oceňované mobilní tituly jako Shadowgun: Legends a Dead Trigger 2, představuje Gray Zone Warfare, svou první PC hru poháněnou Unreal Engine 5.

Podívejte se, o čem je Gray Zone Warfare…

 

„Ahoj všichni! Děkuji, že jste si udělali čas a podívali se na naši úplně první PC hru, Gray Zone Warfare. Moje životní práce vedla až k tomuto okamžiku. Doufám, že jste si to užili a o víkendu budete mít možnost mluvit o něčem zábavném.“

– Marek Rabas

O hře Gray Zone Warfare

Připravte se na pohlcující taktickou FPS v otevřeném světě, která vás uvrhne do pulzující nelítostné džungle. Každý neopatrný krok může znamenat fatální následky. Taktika, schopnosti a připravenost vašeho týmu budou to, co zaručí vaše přežití.

  • Záleží na všem, co uděláte: Sázky jsou vysoké a každý boj přináší riziko ztráty vašeho těžce získaného vybavení a postupu. Zůstaňte nablízku svým spoluhráčům, neustále hlídejte váš zdravotní stav, dobře se starejte o váš tým a využívejte vašeho okolí pro získání taktických výhod.
  • Hrajte s přáteli: Zvolte si jednu ze ze tří frakcí a zapojte se do nelítostných multiplayerových misí proti jiným lidským soupeřům a nepřátelům ovládaným AI.
  • Přijměte výzvu: Pomalejší průzkum umožňuje lepší plánování, což je klíčové. Spolupracujte, hrajte spolu – každá vaše akce vyvolá reakci.
  • Zapojení komunity: Připojte se ke komunitě odhodlaných hardcore hráčů a sdílejte své zkušenosti, tipy a strategie na fórech a sociálních platformách.

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články