Letošní festival Gamer Pie se přesunuje online

Miroslav Žák – 06/10/2020

Letošní ročník měl být už čtvrtým v pořadí, ale vzhledem k neustále se měnícím okolnostem, které nikdo není schopen ovlivnit, musí Gamer Pie s pořadovým číslem 4 definitivně přesunout na další rok.

Na jednu stranu je to smutná skutečnost, na druhou stranu nechceme připravit o Gamer Pie jako takový a tak bychom vás rádi pozvali na Gamer Pie: Online – Level 3,5!“ říkají pořadatelé Gamer Pie.

Překlenovací ročník Gamer Pie se uskuteční v plánované datum 31. října 2020 a proběhne online a to na platformách Twitch a Facebook, kde budete mít možnost sledovat celodenní stream z Brna. V rámci upraveného programu se můžou diváci těšit na přednášky a autorské hraní projektů z Herní stezky. Přednášet budou například Ivan Buchta z Bohemia Interactive, Zdeněk Záhora a Marek Mikeš nebo Jaromír Möwald. Po Herní stezce pak diváky provede například Jakub Marušák při komentované hraní Mafia: Definitive Edition nebo dojde na ukázku z připravovaného titulu 1428: Shadows over Silesia Petra Kubíčka.

Letošní festival Gamer Pie se přesunuje online

Oficiální web Gamer Pie!

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.