Kostky jsou vrženy: Kubikon 3D se představuje v traileru a zve na demoverzi

Miroslav Žák – 26/01/2024

Relaxační puzzle hra Kubikon 3D od nezávislého studia KUBI Games se představuje ve svém novém traileru. Toto jednočlenné studio, jehož tváří je Petr Kubíček, známý jako autor české středověké adventury 1428: Shadows over Silesia, vás nyní zve do světa kostek.

V hravém traileru hry Kubikon 3D se odhaluje, že za jednoduchým konceptem – posouvání kostek na plošiny shodné barvy – se může skrývat nečekaná zábava a výzva. Ambice dostat se k lepším hodnocením a umístěním v žebříčku mění relaxační hru v adrenalinový závod proti času, kde se každý tah a sekunda počítá.

 

Pro kreativní hráče je připraven editor úrovní, který umožňuje vytvářet a sdílet s ostatními vlastní výtvory. Tento nástroj slibuje nekonečné hodiny zábavy a možnost nechat vyřádit svou kreativitu.

Ačkoliv oficiální představení na Steam Next Festu startuje až 5. února, demo verze je na Steamu dostupná již nyní. Připojte se k nám a objevte, jak překvapivě návykový může Kubikon 3D být. S plným vydáním, plánovaným na druhý kvartál roku 2024 pro Steam, Epic Games a GOG, se máte rozhodně na co těšit.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.