Článek

Kingdom Come: Deliverance za pár kaček

Od roku 2015 Humble Bundle skrze své měsíční předplatné servíruje hráčům z celého světa balíčky napěchované až 11 nejrůznějšími hrami převážně z indie dílen. 

Co se odvádění desátku týče, Humble Monthly stojí 12 dolarů měsíčně. Pokud vám nevadí si nárazově sáhnout hlouběji do kapsy, můžete si vybrat i čtvrtletní, půlroční, nebo roční předplatné. Část výtěžku se každým balíčkem věnuje jiné charitativní organizaci. Aby hráči neskákali jen tak do prázdna, Humble Bundle nadhazuje návnadu v podobě předčasného přístupu ke dvěma kouskům z tohoto herního “mystery boxu” na další měsíc.

Pro srpen se lákadlem stala hra Kingdom Come: Deliverance, vlajková loď studia Warhorse, jež navzdory probíhajícím letním slevám na jiných platformách není k dostání levněji. Nutno podotknout, že se jedná jen o základní verzi bez DLC. Ta si hráči musí koupit zvlášť. Spolu s českým středověkým open world RPGčkem na vás čeká i další hra, která si sklidila dobrá ohodnocení mezi recenzenty a se svou pěknou ilustrací na digitální obálce vzbuzuje nutkání si ten obrázek rozkliknout a dozvědět se víc.

Surviving Mars je budovatelskou strategií od studia Haemimont Games. Bulharské studio vdechlo život sérii Tropico, či hack’n slash akčnímu RPG Victor Vran. Surviving Mars vás vtáhne do světa kolonizování rudé planety, kde musíte zařídit, aby vám její budoucí osadníci předčasně nevymřeli, ale to je jen špičkou ledovce. Přesvědčte se sami.

V balíčku je několik dalších her opředeno mlhou neznáma, nicméně to se změní první pátek v měsíci, tedy přesněji 2. srpna, kdy bude celá sestava komplet před vámi.

Balíček si zaslouží pozornost už jen skrze tyto dva dílky, u kterých si nejeden hráč přijde na své.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat