Článek

Kingdom Come 2 potvrzeno?

THQ Nordic je vydavatelská společnost, která pod svá křídla nedávno přijala české studio Warhorse. To stojí za veleúspěšným Kingdom Come: Deliverance. Představitelé THQ na nedávné prezentaci pro investory ukázali slide s nejočekávanějšími tituly ze svého portfolia.

Warhorse se zde objevuje hned dvakrát. Jednou díky plánovanému Kingdom Come: Deliverance Royal Edition (vyjde 28. května 2019), což bude kolekce základní hry a všech DLC. Podruhé v dolní části s označením TOP SECRET. Dan Vávra už při vydání Kingdom Come: Deliverance říkal, že by chtěl u příští hry využít stejné herní mechanismy, aby zužitkoval vše co vytvořil jeho tým pro svou první hru. Každopádně také řekl, že i když se hra bude hrát podobně, tak zasazena může být klidně do vesmíru. Takže kdo ví. Nicméně vzhledem k úspěchu, který tvůrci sklidili s prvním dílem, by bylo divné teď slušně rozjetou sérii opustit kvůli něčemu, čeho je všude plno. Obzvláště když tvůrci mohou z našich dějin vytěžit dost materiálu ještě nejmíň na další trilogii. Navíc mají momentálně v podstatě monopol na velká RPG se středověkou tématikou, ve kterých ale nejsou kouzla a draci.

Nezbývá než doufat, že díky zkušenostem z prvního dílu a podpoře silného vydavatele, se tvůrcům podaří příští hru vydat s menším množstvím bugů, než tomu bylo u vydaní prvního dílu. Navíc bude velmi pravděpodobně další hra již běžet na příští generaci konzolí, takže by si ji mohli více užít i konzoloví hráči, kde má KCD přece jen o poznání horší výkon než na PC.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat