Jötunnslayer: Hordes of Hel je nová hra od Games Farm

Michael Petr – 09/04/2024

Vybojujte si místo v legendární Valhalle! Grindstone oznamuje Jötunnslayer: Hordes of Hel. Roguelike horde-survivor titul od studia Games Farm vyjde na Steamu v Early Access ještě letos!

 

 

Grindstone a Games Farm s hrdostí oznamují novou roguelike hru Jötunnslayer: Hordes of Hel, která vás zavede do temných zákoutí devíti světů severské mytologie. Jötunnslayer: Hordes of Hel vás postaví proti vlnám příšer, kterými se budete muset probojovat na cestě za vykoupením a dosažením legendární Valhally.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit hru Jötunnslayer: Hordes of Hel a že na tomto titulu pracujeme s talentovaným týmem Games Farm. Díky osvědčeným výsledkům Games Farm při vytváření pohlcujících a rozsáhlých RPG světů brzy hráčům dodáme tento brutální horde-survival titul.“

Peter Nagy, generální ředitel společnosti Grindstone.

Hráči se v tomto napínavém roguelike titulu vydávají na nebezpečnou výpravu temnými světy severské mytologie. Vybrat si mohou jednu z padlých duší odsouzených k nekonečnému utrpení v Helheimu, kde budou bojovat s hordami nepřátel v bitvě o své vykoupení.

V tomto světě je požehnání bohů vzácné a získáte ho pouze prolitím krve. Projděte nehostinnými říšemi severského podsvětí a porazte mocné bossy.

Jötunnslayer: Hordes of Hel

  • Pusťte se do intenzivního boje proti nekonečným vlnám nepřátel pod tlakem času. Každý jednotlivý běh prověří vaše schopnosti a reflexy v boji o přežití proti obrovské přesile hord severského podsvětí.
  • Plňte náročné úkoly, které prověří vaše schopnosti. Tyto úkoly po vás budou vyžadovat splnění konkrétních cílů nebo překonání překážek.
  • Neustále vylepšujte svou postavu pomocí systémů, které vám dávají nové schopnosti. Odemkněte vylepšení a bonusy, které se přizpůsobí vašemu hernímu stylu a zvýší vaše šance na přežití.
  • Vyberte si z řady hrdinů, z nichž každý má své vlastní schopnosti a typické zbraně. Experimentujte s různými kombinacemi, abyste našli tu ideální pro svůj styl.
  • Postavte se bossům, kteří představují stále větší hrozbu. Využijte taktiky k překonání a poražení těchto nepřátel a využijte prostředí ve svůj prospěch, abyste získali převahu a zvítězili.

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články