Článek

Imperiums: Greek Wars vstupuje do BETY a zve všechny hráče strategií

Vývojáři z českého studia Kube Games ohlásili začínající betu jejich nové hry Imperiums: Greek Wars a zvou všechny hráče tahových strategií, kteří mají čas i chuť, aby se přihlásili.

Imperiums: Greek Wars je 4X tahová strategie zaměřená na období antického Řecka, která originálně kombinuje politické intrikaření, grandiozní dobyvatelské plány a nemilosrdné válčení, a to vše ve světě plném mýtů a legend. Historická přesnost, možnost hrát multiplayer v online i offline režimu a snadná modovatelnost nemůžou nechat žádného fanouška strategických her chladným.

Do bety se můžete přihlásit zde.

O hře

Imperiums: Greek Wars je historická 4X tahovka, inspirovaná předchozím titulem z dílny Kube Games Aggressors: Ancient Rome. Imperiums přináší neotřelý pohled do řecko-perského světa intrikánů, válečných štváčů a bezohledných politiků. A celý tento boj o přežití je opředen mýty a příběhy o skutcích bájných hrdinů a ukrytých pokladech, které přivedla k životu fantazie řeckého lidu.

Řecko-perský svět

Hra začíná v roce 359 př. Kr., kdy se trůnu v Makedonii ujímá Filip II Makedonský. Makedonie je v té době zaostalý stát na okraji helénské civilizace, ale Filip je ambiciozní král. Sní o tom, že se stane vládcem celého Řecka, a tomu snu je ochoten obětovat cokoli…

Na výběr máte z 30 různých států od mocné Sparty či Athén, přes ambiciozní Makedonii, pomalu upadající Achaimenovskou říši a její nepokojné provincie, až po malé městské státečky či polokočovné barbarské kmeny, které ohrožují hranice řeckého světa. Veďte svůj národ k moci a slávě…

Vláda a vítězství

Vaším úkolem je víc než jen přežít. Stáváte se zástupcem bohů na zemi, nejvyšším vojenským velitelem a politickým vůdcem svého lidu, od kterého se čeká, že zajistí zemi moc, slávu, bohatství a prosperitu. Dovedete svůj lid k velkým vítězstvím, zvládnete spravovat svou zemi, zajistit blahobyt a spravedlivou vládu?
Rozhodně to není úkol pro každého. Všechny starosti ponesete na svých bedrech, každá krize bude testem vaší politické i vojenské šikovnosti. Rozhodnost, taktické myšlení, politická prohnanost a především odvaha je tím, co odlišuje výjimečné muže od běžných smrtelníků. Bude vaše hvězda svítit napříč staletími, která teprve přicházejí?

Prožij historii

Řecko-perský svět, který v Imperiums najdete, je věrnou reprezentací historické reality, politických vztahů, nepřátelství a ambicí. Máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet, jaké to je nést váhu celého světa na svých ramenou. Můžete se vydat vlastní cestou nebo se můžete nechat vést množstvím dílčích úkolů a cílů, které vám tu správnou cestu ukážou.

Zažijte starověké Řecko tak jako v žádné tahové strategii předtím.

Mýty a legendy

Lidé starověku věřili na mýty a nejrůznější legendy, byla to jednoduše součást jejich života. Ti odvážnější z vás můžou poslat své generály ve stopách antických hrdinů hledat zlaté rouno nebo rozvázat bájný gordický uzel. Odkryjte pravdu některých těchto řeckých příběhů a mýtů.

Postavte se nepříteli

Nečekejte od svých protihráčů zacházení v rukavičkách. Pokud se ale chcete postavit lidskému protivníkovi, vyzkoušejte multiplayer a vyzvěte ostatní hráče v boji o vítězství nebo si společně rozdělte kolébku lidské civilizace!

Nové světy

Díky generátoru map, který je součástí hry, nabízí Imperiums bezpočet různých světů, které si můžete vytvořit podle svých přání. Ať už je vaše volba jakákoli, dokažte, že i v nejobtížnějších podmínkách zvládnete přežít a vybudovat nesmrtelnou říši.
Využijte kreativity ostatních a prozkoumejte světy, které pro vás vytvořili, nebo jděte ještě o krok dál a sami se staňte tvůrcem nových světů přímo ve hře díky našemu editoru.

Z učedníka mistrem

Není ostuda si nechat čas od času poradit. V tomhle nemilosrdném světě nejste sami – vysvětlení, rada, pomoc i doporučení jsou po ruce kdykoli je potřebujete. Nechte se vést svou intuicí a logikou – moudrost přichází se zkušeností.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat