Vývojářské studio
Polyperfect
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
polyperfect
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Zlín City: Arch Moderna je jedinečná, vizuálně úchvatná odpočinková hra, která se odehrává ve 30. a 40. letech 20. století. Hra je inspirována skutečnými historickými událostmi a funkcionalistickou architekturou Zlína.

RUČNĚ TVOŘENÁ
V době, kdy se velká většina grafiky generuje, Zlin City hra je krásně a nedokonale lidská. Grafika hry připomíná miniatury modelů vláčků, hraček nebo loutkových pohádek, které známe všichni z dětství. Inspiruje se i prací zlínských filmových ateliérů.

UNREAL GRAFIKA
Vytvořit takovou hru jde jen díky nejmodernějším digitálním technologiím: Unreal Engine 5 , 3D tisk a skenování. Její autor Pavel čekal několik let, než to bylo možné. Jde o spojení starého a nového, vytvoření něčeho jedinečného.

FUNKCIONALISTICKÁ ARCHITEKTURA
Zlín se díky podnikateli Tomáši Baťovi a jeho firmě stal v meziválečném období progresivním městem postaveným na moderních myšlenkách a vizi jednotné architektury. Lidé, kteří do něj přicházeli, byli ohromeni výškovými budovami a prací funkcionalistických architektů, se vzory v USA. Staň se architektem a postav moderní město v zahradách podle funkcionalistických principů.

ŠKOLA HROU
Herní encyklopedie vypráví o velkých myšlenkách, moderní architektuře a historických osobnostech. Zaposlouchejte se během hraní do zvukových nahrávek, které namluví zlínští herci.

HISTORICKÉ UDÁLOSTI A UNIKÁTNÍ DOBA
Hra přináší nový úhel pohledu a zajímá se o osudy obyčejných lidí v neobyčejné době. Chudý chlapec z vesnice se stává mistrem, mladý pár dostává rodinný dům.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.