Vývojářské studio
Lukáš Tokár
Předpokládané vydání
17. prosince 2022
Distributor
Lukáš Tokár
Procesor
Intel Core 2 Duo E5200
Paměť
2 GB RAM
Pevný disk
1 GB volného místa
Jazyk rozhraní

Popis hry

Hra bude 2D top-down vesmírná akční MMORPG F2P hra pro platformu Windows 10. Hra bude mít v ostré verzi 18 lodí k dispozici pro hráče, rozděleny na 3 třídy – stíhačky, křižníky a bitevní lodě. Hra nabídne jedinou obrovskou mapu – celou galaxii, kde bude možnost procestovat celou galaxii po vlastních, bez použití hyper pohonu. Celá ekonomika hry bude postavena na hráčích, kromě základní NPC stanice s předraženým obchodem nebude ve hře žádný jiný NPC obchod – vše bude v režii hráčů.

Hráč po registraci bude „svobodný“, tj. nepatří nikam a k nikomu. Je zde možnost dočasně létat v eskadře a dělit se o odměny s jinými hráči. Pro stálejší spolupráci si hráči budou moci založit frakce a s nimi získat právo stavět vesmírné stanice. V ostré verzi se navíc frakce budou moci spojovat do Národů a kolonizovat tak planety. Vše pro efektivnější ekonomiku a nadvládu nad hvězdnými systémy. Hra nebude mít jednoznačně nejlepší loď ani vybavení. Vše bude určeno k něčemu jinému, což hře dodá důležitý faktor strategie a taktiky. Například zbraně – jsou zde projektilové, energetické a výbušné. Proti nim vybavení obrany – protiprojektilový pancíř, energetický štít a protiraketový pancíř. Ovšem jen jeden slot obrany. Veškeré vybavení je rozděleno na 3 druhy (malé, střední, velké) dle druhu lodí (stíhačka, křižník, bitevní loď), a každý druh bude mít jiný efekt na jiný druh lodě a vybavení. Nemůže být tedy ani řečeno, že bitevní loď bude lepší, než stíhačka a naopak.

Hra je stavěna na schopnostech pilotů / hráčů, schopnosti strategie a týmové spolupráce, aby si akci se svou lodí užili naplno. Tyto faktory jsou základními kameny hry. Zároveň, vše, co se najde na herní mapě, budou mít vždy k dispozici nějakou interakci – nic nebude na herní mapě jen dekorativně. Hra nabídne prostor pro válčení, těžení surovin, obchodování, diplomacii, nadvládu a navíc i herní příběh. Vše v online režimu. Hráči budou moci si podrobit celou galaxii, nebo vést tažení proti krutovládě. Osvobozovat, či obléhat planety. Stavět, či ničit vesmírné stanice. Být pirátem a okrádat civilní lodě (transportéry), apd. Tuto hru budou doplňovat originální textury a unikátní soundtrack, který pro hru složil Robert Bruckmayer ze slovenského studia Grand Beats.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.