Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

TBA

Vývojář

Lukáš Tokár

Distributor

Lukáš Tokár

Wings of The Universe

Wings of The Universe

Žánr hry

MMORPGNezávislé

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Kooperativní režimOnline hra pro více hráčů


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hra bude 2D top-down vesmírná akční MMORPG F2P hra pro platformu Windows 10. Hra bude mít v ostré verzi 18 lodí k dispozici pro hráče, rozděleny na 3 třídy – stíhačky, křižníky a bitevní lodě. Hra nabídne jedinou obrovskou mapu – celou galaxii, kde bude možnost procestovat celou galaxii po vlastních, bez použití hyper pohonu. Celá ekonomika hry bude postavena na hráčích, kromě základní NPC stanice s předraženým obchodem nebude ve hře žádný jiný NPC obchod – vše bude v režii hráčů.

Hráč po registraci bude „svobodný“, tj. nepatří nikam a k nikomu. Je zde možnost dočasně létat v eskadře a dělit se o odměny s jinými hráči. Pro stálejší spolupráci si hráči budou moci založit frakce a s nimi získat právo stavět vesmírné stanice. V ostré verzi se navíc frakce budou moci spojovat do Národů a kolonizovat tak planety. Vše pro efektivnější ekonomiku a nadvládu nad hvězdnými systémy. Hra nebude mít jednoznačně nejlepší loď ani vybavení. Vše bude určeno k něčemu jinému, což hře dodá důležitý faktor strategie a taktiky. Například zbraně – jsou zde projektilové, energetické a výbušné. Proti nim vybavení obrany – protiprojektilový pancíř, energetický štít a protiraketový pancíř. Ovšem jen jeden slot obrany. Veškeré vybavení je rozděleno na 3 druhy (malé, střední, velké) dle druhu lodí (stíhačka, křižník, bitevní loď), a každý druh bude mít jiný efekt na jiný druh lodě a vybavení. Nemůže být tedy ani řečeno, že bitevní loď bude lepší, než stíhačka a naopak.

Hra je stavěna na schopnostech pilotů / hráčů, schopnosti strategie a týmové spolupráce, aby si akci se svou lodí užili naplno. Tyto faktory jsou základními kameny hry. Zároveň, vše, co se najde na herní mapě, budou mít vždy k dispozici nějakou interakci – nic nebude na herní mapě jen dekorativně. Hra nabídne prostor pro válčení, těžení surovin, obchodování, diplomacii, nadvládu a navíc i herní příběh. Vše v online režimu. Hráči budou moci si podrobit celou galaxii, nebo vést tažení proti krutovládě. Osvobozovat, či obléhat planety. Stavět, či ničit vesmírné stanice. Být pirátem a okrádat civilní lodě (transportéry), apd. Tuto hru budou doplňovat originální textury a unikátní soundtrack, který pro hru složil Robert Bruckmayer ze slovenského studia Grand Beats.

Oficiální stránky

www.wingsoftheuniverse.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Wings of The Universe

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry