Vydáno
Vydáno

Werecop's Archives: Case Of Deeper Excrement

Vývojářské studio
Jiří 'Shigor Birdman' Matyskiewicz
Vydáno
26. dubna 2021
Distributor
Ludum Dare 48
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

(Ne až tak) interaktivní krátká fikce, plně nadabovaná, o muži, který získal zvláštní superschopnosti, poté co ho kousnul opitý policista a proměnil ho v bojovníka Lady Justice.

Slovy vývojáře:

„Na každém LD jsem si říkal, že při nejhorším můžu vždy udělat interaktivní fikci. Nikdy jsem ji ale neudělal. Tentokrát jsem byl na to připravený od začátku. Nedopadlo to tak, jak jsem plánoval a chybí tomu pastelkové ilustrace, které to původně mělo mít, ale s příběhem jsem i tak spokojený. Bohužel jsem neměl dost času přidat větvící se příběh, takže hra je velmi lineární.

Nějaké vtipné fakty – dle mých sportovních hodinek jsem ušel 27 kilometrů kolem mého domu, hlavně v noci za úplňku, přemýšlející nad příběhem a později nad částmi, které budu muset odstranit. Celý příběh má okolo 8 tisíc slov, přibližně hodina v audio formě.

Bohužel jsem se nevešel o pár hodin do časového limitu pro compo verzi, a to hlavně kvůli toho, že jsem nehorázně podcenil, jak dlouho mi bude trvat editování nahraného dabingu. To už je holt jam.

Aktualizace (menší úpravy) – na titulní obrazovku jsem přidal možnost pro vypnutí dabingu a možnost pro čekání na klik po každé větě.“

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.