Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2000

Vývojář

Webgame

Distributor

Freeware

placeholder

Webgame

Žánr hry

Strategie

Platforma

Prohlížeč

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ano - Online hra pro více hráčů


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Webgame je online webová multiplayer budovatelská strategie, která se vyznačuje zejména svým komplexním pojetím. Hráč se ujme řízení země a záleží na jeho zkušenostech, schopnosti diplomacie a někdy i štěstí, jak dokáže rozvíjet ekonomiku své země, obchodovat s ostatními hráči na světovém trhu, pomáhat si vzájemně v alianci a bránit či rozšiřovat své území bojem. Hra se odehrává v blízké budoucnosti, ve které již lidstvo využívá strojů, termojaderné fůze a proběhlo první setkání s UFO.

Hraje se v dekádách, tzv. věcích. 1 věk je dlouhý 39 dní 9 hodin a po ukončení dekády se výsledky hráčů zaznamenají do žebříčků, celá hra se restartuje a hráči začínají znovu od začátku. Odehrává se tahovým způsobem prostřednictvím kol. Věk má přesně definovaný maximální počet kol – 3976. Jedno kolo přibývá jednou za 15 minut a celkem si může hráč nastřádat 140 + 200 kol v zásobníku. Během 24 hodin tak může postupně odtahat až 340 kol. Po vyčerpání dostupného množství kol musí hráč čekat než se mu kola opět doplní s tím, že odehrávat může kdykoliv má kola k dispozici a při doplnění celého zásobníku mu začínají kola propadat. Je tedy nutné, aby se hráč připojil a odehrál alespoň jednou za 72 hodin.

Po založení země si hráč vybírá zřízení a směr, kterým se ve hře v dané dekádě chce věnovat. Základními vlastnostmi každé země jsou hospodářství, spokojenost obyvatelstva, vojenská síla, technologická vyspělost, hodnost, rozloha a prestiž. Jednotlivá zřízení tyto vlastnosti různým způsobem ovlivňují a to hráčům dává nespočetné množství kombinací jak svou zemi odehrávat.

Oficiální stránky

www.webgame.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry