Stav hry

Ve vývojisk

Datum vydání

2023

Vývojář

Team Vivat

Distributor

Team Vivat

Žánr hry

Akční

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Vivat Slovakia je videohra s otvoreným svetom zmenšenej Bratislavy počas divokých 90. rokov. Mestská akcia v plne 3D priestore so slovenským prostredím a dabingom.

  • Herní mapa Bratislavy pokrývá zhruba 10 km2 živého města.
  • Vivat Slovakia obsahuje více než 20 příběhových misí, které jsou založeny na skutečných událostech zasazených do 90. let mladé Slovenské republiky po rozdělení Československé federace.
  • Hra obsahuje profesionální slovenský voice-over s hlavní postavou namluvenou Mariánem Labudou. Pro účastníky Erasmu, kteří ochutnali krásy Slovenska i pro imigranty z období železné opony, jsme připravili anglické titulky.
  • Ulicemi se prohání více než 30 unikátních dobových vozidel inspirovaných jejich skutečnými protějšky. Od starého socialistického šrotu až po auta z exkluzivního dovozu, která si mohli dovolit jen šéfové.
  • Více než 5 funkčních a pečlivě vybraných místních zbraní. Na Slovensku vás příjemní kluci nebudou mlátit po hlavě baseballovou pálkou, ale teleskopickým obuškem.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Core i5-7500
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
Pevný disk
30 GB volného místa
Oficiální stránky

www.vivatslovakia.sk

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Vivat Slovakia

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry