Vývojářské studio
Inputwish
Vydáno
2024
Distributor
Inputwish s.r.o.
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Vyzkoušejte si elektrizující vzrušení ve hře „Trojuhelnicky“, podmanivé mobilní střílečce, která nabudí vaše smysly a vyzve vaše reflexy.

Hra „Trojuhelnicky“, inspirovaná geometrickou estetikou suprematismu a konstruktivismu, vás vtáhne do světa plného zářivých trojúhelníků a dalších tvarů, z nichž každý má svou jedinečnou úlohu v neúprosném náporu nepřátel.

S nostalgickým 1D ovládáním připomínajícím kultovní „Galagu“ procházejte vzrušujícími úrovněmi, uhýbejte, kličkujte a střílejte s přesností, abyste zlikvidovali vlny protivníků.

Zažijte adrenalinový zážitek z rychlého boje, kde se počítá každý výstřel a každý manévr rozhoduje o vašem osudu.

„Trojuhelníčky“ jsou vášnivým projektem pečlivě vytvořeným oddaným vývojářem, který sdílí vaši lásku ke střílečkám. Ponořte se do světa geometrické krásy a intenzivní akce, kde je každá výzva příležitostí otestovat své schopnosti a prokázat svou odvahu.

Uvolněte v sobě ostrostřelce a zdolávejte 9 úrovní, z nichž každá je navržena tak, aby prověřila vaše reflexy a strategii. Každá úroveň trvá pouhých 25 sekund a vy se tak ocitnete ve víru akce, kde jedinou záchranou je rychlé myšlení a přesná muška.

Stáhněte si hru „Trojuhelníčky“ ještě dnes a připravte se na její fascinující hratelnost a podmanivou estetiku.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.