Vývojářské studio
Shattered Mirror
Předpokládané vydání
1. listopadu 2023
Distributor
Shattered Mirror Studio

Popis hry

Transporter je nový stupeň v klasickém transport sim žánru. Moderní logistická hra s klasickým mřížkovým prostředím, a nejnovějšími transportními možnostmi. Kombinace realistické simulace s indie grafickým stylem vytváří hru, která je snadná na pochycení, ale dostatečně komplexní a pestrá, aby zůstala zajímavá a uspokojující pro zkušené transport sim hráče.

SILNICE, ŽELEZNICE A VODNÍ DOPRAVA

Vytvářejte nové transportní trasy na silnici, železnici nebo vodě. Zásobujte továrny nerostnými surovinami. Řiďte produkci a ekonomiku. Dodávejte materiály a náklad spotřebitelům. Zásobujte elektrárny aby mohli dodávat elektřinu. Sledujte jak města rostou, dodávejte jejich cestující po celém světě a vytvořte si svou vlastní transportní společnost.

MODERNÍ LOGISTIKA

Využijte nejnovější technologie, jako je maglev vlak, experimentální lokomotivy poháněné vodíkem a elektrická autonomní vozidla, k přepravě vašeho nákladu. Vyzkoušejte nové možnosti, jako je posun kolejových vozidel ve stanici, transport mraženého zboží, různé druhy stanic nebo vytvářejte plně přizpůsobitelné kamiony s několika přívěsy a remorkéry s různými nákladní čluny. Kombinujte všechny typy přepravy k vytvoření co nejefektivnější přepravní infrastruktury a budujte svůj perfektní svět transportu.

KARIÉRA, VÝZKUM A ZKUŠENOSTI

Hrajte hru ve Volném módu se všemi možnostmi přístupnými hned od začátku, nebo vybudujte svou firmu od základů v Kariérním módu. Odemykejte nové možnosti a vylepšení skrze výzkum. Stanice, vozidla a průmysl v průběhu hry získávají zkušenosti a dávají vám přístup k novým vylepšením, nebo vylepšují své vlastnosti.

ROZMANITÝ PRŮMYSL

Transporter přichází s více než 50 různými průmyslovými budovami a více než 40 druhy nákladu na přepravu. Od klasických farem a dolů, až po moderní průmysl, jako je Třídírna odpadů, která zpracovává recykláty, nebo Elektrickou obloukovou pec, která potřebuje elektřinu ke zpracování šrotu na ocel.
Ať už se rozhodnete přepravovat cestující vysokorychlostními vlaky, přetvářet nerostné suroviny do solárních panelů pro novou solární farmu, nebo zásobovat zdejší nemocnici léčivy, je jen na vás.

EDITOR MAP A SCÉNÁŘŮ

Hra obsahuje také vlastní generátor procedurálního terénu se spoustou možností vytvářet nekonečné množství rozmanitých map.
Nejste spokojeni s vaší mapou? Nevadí. Upravte je dle vašeho vkusu, nebo vytvoře vaše vlastní mapy zcela od nuly v editoru map.

Krátké zprávy

V předběžném přístupu vyšla česká strategie Transporter od studia Shattered Mirror

Transporter
Shattered Mirror

Miroslav Žák – 19/03/2024

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.