Vývojářské studio
Alda Games
Vydáno
23. září 2021
Distributor
Alda Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne

Popis hry

Sbírej vozidla, přepravuj náklad, plň kontrakty, a dokonce ovládni stavění měst, aby ses stal ultimátním přepravním magnátem! Najdi nejlepší strategii a tvůj náklad zaplaví každé nádraží, letiště a dok v každém přístavišti na světě. Po zemi, moři i ve vzduchu, tvoje transportní říše nezná hranic. Sbírej vlaky, kamiony, lodě a letadla, abys plnil přepravní kontrakty na vyvíjející se mapě plné zajímavých lidí a míst. Ovládni každý přístav svými nákladními loděmi, zažeň svou přepravní horečku a nech své kapesní město vzkvétat. Nezáleží, jestli pomáháš s opravou mostů, ochranou životního prostředí, zásobováním cool zábavního parku nebo stavbou úžasné vesmírné stanice, zaručeně uspěješ!

Staň se ultimátním přepravním magnátem
V našem bezplatném simulátoru přepravního magnáta nejsi limitován jen na vlaky. Přepravní magnát ovládá všechny druhy dopravy. Tvoji dispečeři ti pomohou s řízením strojvedoucích nebo lodních kapitánů na jejich cestách a jakmile bude tvoje společnost připravena na rozšíření, najmeš více dispečerů. Abys stanul na vrcholu, dobrá logistika je stejně důležitá jako vlastnit dobré vlaky a kamiony. Staneš se mistrem v přepravě.
Po dobře odvedené práci budeš mít příležitost pro sbírání vlaků a kamionů, koupi nového letadla nebo lodi a budeš připraven na ještě větší výzvy, které ti připraví tvoje město a svět.

Postav město
Přepravuj zboží, pomáhej zadavatelům…nechybí ve tvém magnátu něco? Odkaz tvého obchodního života? Hra obsahuje sandboxový stavitelský simulátor města! Staneš se starostou malého města a budeš jej rozšiřovat. Kupovat nové pozemky, stavět budovy a silnice pro dopravu jak jen budeš chtít. Zkrášli své město, vylepši sídlo své společnosti a dej větší význam své železniční říši. Vylepši svoje nádraží, postav továrny na zpracování surovin, které ti vozí nákladní flotila a vypravuj vlaky, kamiony a lodě do celého světa.

Herní prvky:

  • Unikátní spojení přepravy zboží: vyprav svá vozidla z přístaviště, letiště nebo vlakové stanice abys zboží doručil
  • Postav, dekoruj a uprav své město abys zanechal trvalý odkaz ve světě
  • Vytvoř globální železniční říši se spoustou úžasných vlaků, buď ultimátní magnát
  • Sbírej kamiony a staň se i magnátem kamionů
  • Ovládni oblohu a každé letiště se svojí letadlovou flotilou – přeci jen, žijeme ve světě letišť
  • Cestuj do různých regionů abys vytvořil své přepravní impérium – od pouštních měst až po zamrzlý sever!
  • Sbírej vzácná vozidla a vylepšuj je, aby uvezly více nákladu– od parních vlaků po futuristická letadla
  • Organizuj svoje dispečery – pomocí spolehlivého dopravního organizátoru řiď dopravu a staň se přepravním králem a nejlepším magnátem

Ráj strategie a simulace
Můžeš mít to nejlepší z obou světů! Není to jenom perfektní spojení simulátoru lodí, vlaků a letadel s detailními modely každého vozidla, ale staneš se stavitelem města a prozkoumáš mapu plnou zajímavých míst. Jelikož je hra zasazena v bezejmenné zemi, užiješ si vše, co máš rád ze simulátorů v Evropě i Americe. Bude to zároveň i skvělý simulátor letadlového manažera s různorodými letadly k dispozici. Tvoje přístavní města budou plná obrovských nákladních lodí, které převáží náklad přes otevřená moře a řeky a budeš muset udělat vše proto, abys obstál jako nejlepší námořní magnát na světě. S našimi epickými scénami pro všechna vozidla budeš vědět, jak se cítí tvoji kamioňáci, strojvedoucí nebo piloti letadel, když pro tebe pracují.

Prohlášení: Transport Tycoon Empire je hra zdarma. Můžeš ji hrát kompletně zadarmo, ale nabízí také možnosti si postup hrou urychlit pomocí nákupů.

Připoj se k naší komunitě úžasných železničních magnátů na oficiální Facebookové stránce: https://www.facebook.com/TransportTycoonAndCityBuilder/

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.