Vývojářské studio
Hangar 13
Vydáno
26. dubna 2024
Distributor
2K Games

Popis hry

Hra TopSpin se vrací jako ToSpin 2K25 a najdete v ní tenisové legendy, jako je Roger Federer a Serena Williams, stejně jako řadu dalších hratelných profesionálů, soupeřivou hru pro jednoho hráče a režimy hry pro více hráčů. Nechybí ani historické Grand Slamy® a mnohé další.

VYHRAJTE KARIÉRNÍ GRAND SLAM®
Procestujte svět jako slibný profesionál, utkejte se s největšími hvězdami tenisu a ukažte, co umíte, na centrálním kurtu turnajů, jako je Wimbledon, Roland-Garros, US Open a Australian Open. Staňte se šampiónem Grand Slamu® v režimu MyCAREER.

SOUPEŘTE NA IKONICKÝCH MÍSTECH
Navštivte ve hře TopSpin 2K25 ty nejúžasnější kurty tenisového světa. Počínaje čtyřmi Grand Slam® turnaji a konče legendárními mezinárodními arénami, jako je Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico a mnohé další.

TENISOVÉ LEGENDY A VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDY
Zahrajte si za tenisové legendy jako Roger Federer a Serena Williams, nebo naservírujte bombastické údery jako Carlos Alcaraz, Iga Swiatek, Frances Tiafoe, Andre Agassi a další. Vyberte si z 24 profesionálních hráčů a prožeňte je po dvorci. Ať sázíte na výbušné údery, nebo důmyslnou finesu, ukázat je můžete proti ostatním hráčům místně i online.

DOMINUJTE NA KURTU ONLINE
Otestujte odhodlání svého hráče MyPLAYER a předveďte své tenisové dovednosti na World Tour nebo vyrazte na 2K Tour jako profík, který vyzývá ostatní hráče z celého světa (včetně podpory multiplatformní hry).

TRÉNUJTE S JOHNEM MCENROEM
Počínaje silovým podáním a konče stopbaly, naučte se hrát jako legenda! Pomůže vám s tím John McEnroe v TopSpin Academy. Projděte nácviky a výzvy a osvojte si pokročilé ovládání, abyste získali výhodu na každém povrchu.

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉHO MyPLAYER
Vytvořte si hráče MyPLAYER podle svého stylu hry a oblečte jej na kurt k obrazu svému. K dispozici máte celou řadu možností přizpůsobení, takže si hráče postavíte vždy tak, aby vám vyhovoval. Získávejte nové trenéry, doplňky a vybavení od značek jako adidas, HEAD, Lacoste, New Balance, Nike, Wilson a další.

Krátké zprávy

Dnes vyšla hra TopSpin 2K25 na kterém pracovalo Brněnské studio Hangar 13

TopSpin 2K25
Hangar 13

Miroslav Žák – 27/04/2024

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.