Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2022 (8. března)

Vývojář

Pipe dream

Distributor

Pipedream

Žánr hry

Strategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Místní hra pro více hráčůPVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Mystic je rychlá 4x tahová strategická hra s fantasy tématem. Hrajte za stoupence Prvních lidských bohů a získejte jejich přízeň a porazte Everking. Využijte inovativní bojové a magické systémy. Transformujte zemi a život občanů říše.

Umístěný v původním vesmíru, Mystic následuje proroka prvních lidských bohů ve válce o nadvládu padající říše. se zaměřením na svět transformující magii a válku založenou na pozicích. Vyberte si jedno z 5 různých druhů zboží, každý s počtem speciálních jednotek.

Vyberte si boha, kterého chcete následovat, a pokuste se přivést jeho vládu na tento svět. Pomocí mocných kouzel můžete změnit hory na krásné louky, proměnit bujné pláně v hrozné bažiny, vypálit hluboké lesy skrývající své nepřátele a změnit terén podle svých potřeb. Bojujte se svými nepřáteli, abyste rozšířili svůj vliv, obléhali jejich města, abyste je vyhladili, a dobýt tento věk, abyste se stali nejvyšším vládcem.

Technická konfigurace
Procesor
2-core, 2.2 GHz
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 10
Pevný disk
3 GB volného místa
Oficiální stránky

themystic.eu

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

The Mystic

Art works (9)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry