Status hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2021

Vývojář

Pipedream

Distributor

Pipedream

The Mystic

Mystic je rychlá 4x tahová strategická hra s fantasy tématem. Hrajte za stoupence Prvních lidských bohů a získejte jejich...

Official trailer

Žánr hry

Strategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Místní hra pro více hráčů


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Mystic je rychlá 4x tahová strategická hra s fantasy tématem. Hrajte za stoupence Prvních lidských bohů a získejte jejich přízeň a porazte Everking. Využijte inovativní bojové a magické systémy. Transformujte zemi a život občanů říše.

Umístěný v původním vesmíru, Mystic následuje proroka prvních lidských bohů ve válce o nadvládu padající říše. se zaměřením na svět transformující magii a válku založenou na pozicích. Vyberte si jedno z 5 různých druhů zboží, každý s počtem speciálních jednotek.

Vyberte si boha, kterého chcete následovat, a pokuste se přivést jeho vládu na tento svět. Pomocí mocných kouzel můžete změnit hory na krásné louky, proměnit bujné pláně v hrozné bažiny, vypálit hluboké lesy skrývající své nepřátele a změnit terén podle svých potřeb. Bojujte se svými nepřáteli, abyste rozšířili svůj vliv, obléhali jejich města, abyste je vyhladili, a dobýt tento věk, abyste se stali nejvyšším vládcem.

Oficiální stránky

themystic.eu

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

The Mystic

Art works (9)

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry