Vývojářské studio
Blue Brain Games
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Blue Brain Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Zažij svět Da Vinciho domu jako nikdy předtím v tomto podmanivém logickém dobrodružství ve VR. Řešte složité hádanky, odhalujte skryté předměty a unikejte z místností, které ztělesňují ducha renesance. Využijte svůj intelekt, abyste zjistili, co vedlo ke zmizení vašeho mistra.

PŘÍBĚH

Jste Da Vinciho nejslibnější učeň. Tvůj mistr Leonardo tě povolal do Florencie a hned poté zmizel. Začíná vaše pátrání – hledání pravdy. Leonardova dílna však překypuje hádankami, vynálezy, mechanismy a předměty ukrytými v každém koutě nádherně vyzdobených místností. Budete muset zapojit veškerou svou mozkovou kapacitu, abyste odhalili, co se skutečně děje!

Do příběhu největšího vynálezce světa Leonarda da Vinciho jsme vložili vlastní fantazii a v průběhu hry jsme hráčům poskytli jedinečné speciální schopnosti. Vrátíte se do svých začátků jako mladý učeň, prozkoumáte svět 16. století, ponoříte se do Leonardových mechanismů, hádanek a zařízení, dokud se nestanete natolik mocnými, abyste ovládli samotný čas a odhalili tajemství ukrytá v minulosti.

Mnoho náročných hádanek je inspirováno skutečnými vynálezy a nápady Leonarda da Vinciho. Tajemné lokace byly vytvořeny na základě originálních uměleckých děl a nádherné italské Florencie z roku 1506.

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.