Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

The House of Da Vinci 3

Vývojářské studio
Blue Brain Games
Vydáno
28. července 2022
Distributor
Blue Brain Games
Země vývoje
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Procesor
2.0 GHz Dual Core Processor
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
Video card with 1024MB of VRAM
Pevný disk
7 GB volného místa
Titles
Audio
Interface

Popis hry

Velkolepé finále trilogie The House of Da Vinci je tady! Můžeš očekávat spoustu nových hádanek a hlavolamů, napínavý příběh a stejnou (nebo vyšší) kvalitu, na kterou jsi zvyklí z našich předchozích her.

PŘÍBĚH

Konečně přišel ten pravý čas: staň se ještě jednou Giacomem a připoj se k Leonardovi da Vinci, mistru umění i vědy, jako jeho přítel a učedník. Prozkoumej další zákoutí renesančního světa plného tajemství, najdi tajné zprávy i skryté mechanické zázraky. Odhal konspiraci, do které jsou zapletení ty nejmocnější muži v Itálii a cestuj nejen skrz prostor, ale i čas. Potkej staré známé přátele i rivaly a vytvoř si nové. Staň se ústřední součástí plánu, který by navždy mohl změnit historii.
S bystrým úsudkem a otevřenou myslí zajisté uspěješ.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÉ HLAVOLAMY
Užij si originální nové hlavolamy a prozkoumej skryté předměty a mechanismy, abys přišel na to, jak fungují.

POUŽIJ MINULOST VE SVŮJ PROSPĚCH
Můžeš využít mysteriózní Oculus Perpetua ke změně minulosti, čímž ovlivníš své okolí v přítomnosti a můžeš tak překonat jinak neřešitelné problémy.

NOVÉ A ZDOKONALENÉ OVLÁDÁNÍ
Najdi nové způsoby, jak ovlivňovat detailní, ručně zpracovaný svět kolem sebe. Ovládej Giacomovy akce ještě intuitivněji než kdy dřív.

RŮZNORODÉ LOKACE
Prozkoumej nové lokace nejen v Itálii, ze kterých se ti bude tajit dech. Najdi indicie a cestuj skrz skrz čas i prostor.

EPICKÝ ZÁVĚR
Poslechni si plně namluvené historické osobnosti, sleduj je v epických scénách a konečně zjisti jak Giacomův příběh dopadne.

Série

Komentáře

Zdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry