Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2020

Distributor

Richard Haraším

Žánr hry

AdventuraNezávislé

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Ponoříte se do pochmurné mysli sériového vraha Anthonyho, který pobývá kdesi v opuštěném domě v lesích. Jakožto svědomí máte možnost sledovat vše, co hlavní postava činí a čím si prochází. Nahlížíte do jeho skrytých vzpomínek, které ho na tuto zkaženou cestu dostaly. Avšak nemáte možnost s ním manipulovat, protože je zde s vámi ještě tajemnější entita, která je hlavním strůjcem, ovládá chování, chtíče a touhu ublížit.

Jste vystaveni mnohými interpretacemi jeho pojetí světa, jak vnějšího tak i vnitřního, zápasu se sebou samým a je jen na vás, jestli mu chcete pomoct. Pokud se vám podaří oslabit jeho vnitřní vůli natolik, můžete jeho příběh skončit mnohem dřív, než si myslíte. Nebo můžete se projít cestou až do konce, poznat skrz vzpomínky celý příběh, ale za hrozivou cenu. Čeká vás surrealistická cesta podvědomím, vnitřními démony a hořkou realitou světa u člověka, který je již dávno ztracen.

Důležité je podotknout, že se stále jedná o beta verzi dema. Vše bude v zájmu úprav a vylepšení!

  • Hráč jako divák – divák jako hráč. Hlavní postavu ovládá především tajemná entita, a tím určuje vývoj příběhu hry. Svědomí je silně potlačeno a je jen na vás, jestli ho svými činy za pomocí různé herní interakce, hádanek, hledáním správných odpovědí a vzpomínek v tomto surrealistickém světě vrátíte do původního stavu.
  • Rozhodnutí. Máte možnost se rozhodnout správně či špatně, a tím sériovému vrahovi stěžit pocity chtíče a nebude bezmyšlenkovitě zabíjet. Pokud mu avšak nepomůžete, hra bude náročnější a tím i finální souboj s vlastní duší.
  • Otázka smrti. Podaří-li se vám sériovému vrahovi pomoc, jeho duše bude natolik oslabená, že můžete spáchat sebevraždu a ukončit tím jeho příběh. Ale přijdete o zbytek herního obsahu, i když se jedná o jeden z konců hry.
  • Bdělý a podvědomý vizuální styl. Orientace v prostoru je podmíněná kroky postavy za interakce namíření a kliku, tím je možné i klikat na různé předměty a jiné herní prvky, objevovat uzavřený svět a jeho temná zákoutí.

Technická konfigurace
Procesor
2 GHz frequency or above
Paměť
1 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
300 MB volného místa
Oficiální stránky

omnipoet.itch.io

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry