Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2001

Distributor

Freeware

placeholder

Terors Strike

Žánr hry

Arkáda

Platforma

Flash

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Zatoužili jste někdy vžít se do kůže opravdového hrdiny co postřílí stovky zlých padouchů během půl minuty a bez jediného škrábnutí???
Pokud ano, nalezli jste právě to, co jste hledali – Terors Strike!

V této akčně-klikací „řežbě“ budete obsazeni do role specialisty na boj s terorismem. Vyzkoušíte si, jaké je to: zachraňovat rukojmí, střílet teroristy, ničit auta, dostávat povely od nadřízených a ještě mnohem více! Ve hře je krásná grafika, parádní hratelnost a zvukové efekty, které znásobují celkový požitek ze hry.
Pokud vás zajímají další detaily, stačí kliknout na nadpis.

Jste postaveni do role specialisty, který má za úkol eliminovat co nejvíce teroristů a zachraňovat rukojmí. Projdete se celkem třemi zcela odlišnými misemi ve kterých si užijete náležité zábavy : Budete zde jako agent ničit zlo ve skladu, stíhat teroristy ve vysoké rychlosti na dálnici nebo si vlezete do chládku ne střechu, ze které postupně odstřelíte všechny padouchy.

Mise se dají vyhrávat způsobem, který není příliš obvyklý u tohoto druhu her. Musíte totiž vždy zničit určený minimální počet teroristu. Pokud se vám to nepovede, budete do dané mise nasazeni znovu.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry