Vývojářské studio
Black Light Studia
Vydáno
2001
Distributor
Freeware
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Zatoužili jste někdy vžít se do kůže opravdového hrdiny co postřílí stovky zlých padouchů během půl minuty a bez jediného škrábnutí???
Pokud ano, nalezli jste právě to, co jste hledali – Terors Strike!

V této akčně-klikací „řežbě“ budete obsazeni do role specialisty na boj s terorismem. Vyzkoušíte si, jaké je to: zachraňovat rukojmí, střílet teroristy, ničit auta, dostávat povely od nadřízených a ještě mnohem více! Ve hře je krásná grafika, parádní hratelnost a zvukové efekty, které znásobují celkový požitek ze hry.
Pokud vás zajímají další detaily, stačí kliknout na nadpis.

Jste postaveni do role specialisty, který má za úkol eliminovat co nejvíce teroristů a zachraňovat rukojmí. Projdete se celkem třemi zcela odlišnými misemi ve kterých si užijete náležité zábavy : Budete zde jako agent ničit zlo ve skladu, stíhat teroristy ve vysoké rychlosti na dálnici nebo si vlezete do chládku ne střechu, ze které postupně odstřelíte všechny padouchy.

Mise se dají vyhrávat způsobem, který není příliš obvyklý u tohoto druhu her. Musíte totiž vždy zničit určený minimální počet teroristu. Pokud se vám to nepovede, budete do dané mise nasazeni znovu.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.