Vývojářské studio
Jan Laš
Vydáno
19. prosince 2012
Distributor
Jan Laš
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Teleport je logická hra. Zachraňte mimozemšťany a dostaňte je domů! Zachraňte ubohé mimozemšťany a dostaňte je domů! Po nehodě na oběžné dráze Země se malí mimozemšťané rozšířili po celém světě. Vědci vzali tyto ubohé malé věci do laboratoří, aby je mohli studovat. Hrajete za malého zeleného mimozemšťana, jehož úkolem je vstoupit do všech laboratoří a dostat všechny mimozemšťany do záchranné vesmírné lodi. Mimo záchrannou loď můžete jen chodit, dělat malé skoky a… TELEPORTOVAT. Dvojice teleportů můžete umístit pouze na vhodná místa. Když vstoupíte do prvního teleportu, objevíte se z druhého. Podaří se vám splnit vaše poslání?

TELEPORTER je logická hra. Nezáleží na rychlosti vašich reakcí, není důležité, jak rychlé a ohebné jsou vaše prsty. Vše ve hře závisí na vašem důvtipu a vašem logickém myšlení. Chytře kombinujte umisťování teleportů a pak se díky nim a díky fyzice dostaňte tam, kam potřebujete.
Tato hra má 50 úrovní se zvyšující se obtížností. Začněte těmi nejlehčími, které jsou určeny k učení, a vydejte se na opravdu těžké a komplikované úrovně.

Vlastnosti:

  • Prostředí s fungující fyzikou
  • Systém teleportu, kde se vstupní rychlost na jednom konci rovná výstupní rychlosti na druhém konci
  • Pohyblivé výtahy a plošiny
  • Dveře a spínače pro jejich otevírání
  • Trampolíny
  • Nebezpečná voda

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.