Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2021

Distributor

MAYAK Game Studios

Žánr hry

RPGSurvival

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Taviana The Origins je post-apokapiptická zombí hra s elementami RPG a 1st/3rd person shooter ve které je hlavním úkolem přežít jak nejdéle to jde.

Příběh

Píše se rok 1979. Muž známy pouze jako dr. Ivan je jmenován hlavou tajného projektu vlády Sovětského svazu označovaným pouze jako „Projekt Origins“, a poslán do Tavianské S.S.R – klidné, odlehlé ostrovní republiky ležící na Baltskem moři. Jeho cíl: vytvořit vakcínu super člověka, který bude větší, silnější, produktivnější a odolnější vůči všem virům, a učiní ze Sovětského svazu jedinou velmoc na světě. 13. ledna, 1979, v tajné laboratoři hluboko pod ulicemi hlavního města Sabina byl podán prototyp vakcíny někomu známému pouze jako „Pacient 0“. Prvních několik týdnu se výsledky zdáli slibné, dokonce lepší než se původně očekávalo. Nikdo tehdy ještě netušil že se právě stala největší chyba v historii lidstva.

Nejdřív se nakazili vědci, potom jejich rodiny. Ze začátku se to zdálo celkem neškodný, jako obyčejná chřipka. Lidé pokračovali se svými každodenními životy, neměli ani ponětí o tom co se v nich právě inkubuje. Virus se tiše rozšířil v hlavních dopravních uzlech Evropy, Asie a potom do zbytku světa. Když se začali objevovat první příznaky, jako rozštěpená bolest hlavy, podráždění a zvýšená výdrž, bylo již pozdě, virus se aktivoval. Následovala hniloba kůže, rozklad mozku, z nakažených se stali krvežíznivé zombí s primárními instinkty které se nyní toulají po kdysi prosperujících městech. Možná přiměřený trest pro všechny hříchy lidstva?

Bohatí odletěli do tajné letecké základny známé jako Sektor B, nebo jak jí říkáme my ‚ostrov spásy‘. No a my chudáci? Když se zavřeli vrata, pochopili jsme že jsme zůstali sami. Vem si co můžeš, protože přežití je jen začátek!

Oficiální stránky

tavianatheorigins.com

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry