Stav hry

Zrušenocz

Datum vydání

2020

Vývojář

GoNuts

Distributor

Freeware

Žánr hry

Nezávislé

Platforma

Prohlížeč

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Autoři o své připravované hře SurrealRepublic říkají: „Budeme servírovat přestřelený příběh s filmečky a českým dabingem. Hru hudebně doprovodí autorské skladby a výběr nevydaných tracků alt-české hudební scény.

Demoverze hry SurrealRepublic vznikla jako „one-man-show-akt-čiré-úlevy-od-frustrace-z-věcí-kolem“, ale kámošům se pokus líbil a podařilo se mi postavit malý vývojářský tým. Programátor, grafička, skladatel, scenárista, editor, herci a režisér. Témat, která si zaslouží satiru, je spousta.

Chceme poslouchat i publikum, přidáme témata i z vašich návrhů. Zapojte se do našich průzkumů veřejného cítění na facebooku!
Mapujeme klišé a dogmata spojená s naší národní povahou, s naší historií i popkulturou.

Jsme hrdí na to, že jsme Češi a proto chceme vyvážit obsah o věci, na které jsme nebo bychom měli být hrdí. A ty nekončí u kostkového cukru či kontaktních čoček.

Kdo za hrou stojí? GoNuts Crew je uskupení umělců a techniků tvořících guerillovou jednotku. Videohra je pro nás nový formát a možnost skamarádit se s profesionály z nových oborů. V našem okolí je až nebezpečná koncentrace herců a my se těšíme, že díky nim budou herní videa mluvit česky. Stejně tak jsme oslovili kamarády z hudební scény, aby nám do hry poskytli svoje šuplíkové skladby.

Oficiální stránky

surrealrepublic.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry