Vývojářské studio
GoNuts
Předpokládané vydání
2020
Distributor
Freeware
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Autoři o své připravované hře SurrealRepublic říkají: „Budeme servírovat přestřelený příběh s filmečky a českým dabingem. Hru hudebně doprovodí autorské skladby a výběr nevydaných tracků alt-české hudební scény.

Demoverze hry SurrealRepublic vznikla jako „one-man-show-akt-čiré-úlevy-od-frustrace-z-věcí-kolem“, ale kámošům se pokus líbil a podařilo se mi postavit malý vývojářský tým. Programátor, grafička, skladatel, scenárista, editor, herci a režisér. Témat, která si zaslouží satiru, je spousta.

Chceme poslouchat i publikum, přidáme témata i z vašich návrhů. Zapojte se do našich průzkumů veřejného cítění na facebooku!
Mapujeme klišé a dogmata spojená s naší národní povahou, s naší historií i popkulturou.

Jsme hrdí na to, že jsme Češi a proto chceme vyvážit obsah o věci, na které jsme nebo bychom měli být hrdí. A ty nekončí u kostkového cukru či kontaktních čoček.

Kdo za hrou stojí? GoNuts Crew je uskupení umělců a techniků tvořících guerillovou jednotku. Videohra je pro nás nový formát a možnost skamarádit se s profesionály z nových oborů. V našem okolí je až nebezpečná koncentrace herců a my se těšíme, že díky nim budou herní videa mluvit česky. Stejně tak jsme oslovili kamarády z hudební scény, aby nám do hry poskytli svoje šuplíkové skladby.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.