Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2004

Vývojář

Cyber Games

Distributor

Freeware

Starship Trooper

Starship Trooper: New Frontline

Žánr hry

AkčníArkáda

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Starship trooper se odehrává na jedné zapadlé planetě, nyní využívané jako zemědělská kolonie. Jednoho dne dopadne do pouště nedaleko menší meteor a kolonie vysílá průzkumnou jednotku. Ta se ale přestane hlásit… ale velení nevěnuje zprávě dostatečnou pozornost… Téměř po měsíci vysílá na planetu komando, jehož jste členem. Kdysy jste býval jedním z nejlepších vojáků, ale za neuposlechnutí rozkazu vás degradovali…to když jste zachraňoval uvězněné vojáky a přez výslovný zákaz… akce se sice podařila ale velení si to nenechalo líbit… Po příletu zjišťujete děsivou zkutečnost… místo malého meteoru máte co do činění s broučím vajíčkem… to že brouci nelenily vám dokážou ihned. Přežijete pouze vy a to díky veliteli Johnsovi… a vaše dlouhá pouť může začít…

Hra běží v našem enginu Square to Square (s2s) který dovoluje plně izometrické zobrazení krajiny a objektů. Během své osamělé cesty projdete 5 prostředímy (poušť,prales,sníh…), potkáte 10 druhů broků (klasické z filmu, ale také i některé nové, např. Spectra – útočícího psionickým paprskem, a mnohé další…) K jejichž likvidaci použijete 10 různorodých zbraní (brokovnice, plamenomet, minigun…). Dále se k vám připojí některé NPC postavy, např. terranká pěhota, medik, ale také sestřelený pilot. Jejich chování by mělo být plně autonomní, žádné zdlouhavé přidělování rozkazů… prostě pouze akce.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Starship Trooper: New Frontline

Art works (1)

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry