Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Spirate

Vývojářské studio
GameJam FIT 2022.2, Cozy Games Studio
České vysoké učení technické v Praze
Škola
České vysoké učení technické v Praze
Vydáno
6. listopadu 2022
Distributor
GameJam FIT
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Značka hry
Engine

Popis hry

„ARRR! Zdá se, že nejnovější nájezd na starověký ostrov byl úspěšný! Možná jsem nenašel mnoho zlata, ale podívejte se na tento velký lesklý kámen! Co?! Snažíš se mi říct, že ten kámen je prokletý a probudil prastaré magické golemy, kteří se nás teď snaží zabít?! CO?!“

Spirate je kooperativní střílečka z pohledu ze shora, která vypráví příběh hloupého dobrodružného piráta kapitána Goldbearda, který si nevědomky „vypůjčil“ prastarý runový kámen prokletý starou magií, a ducha lesní lišky Narahaya, která žila na ostrově v harmonii – až do teď. Společně musíte vrátit kámen jednomu z mocných ostrovních duchů žijících ve svých hradech na různých koncích ostrova, protože by s tím možná mohli něco udělat, protože se zdá, že jsou do jisté míry spojeni se silou artefaktu. .

Vy a váš přítel budete spolupracovat na protlačení runového kamene nelítostnou džunglí plnou překážek a bojovat s pomstychtivými golemy, kteří se vás pokusí zničit za to, že jste je probudili ze spánku. Bohužel, golemové se již přizpůsobili energii kapitána Goldbearda a Narahaya, takže musíte změnit svou jedinou zbraň, abyste byli schopni vyhnat specifické, barevně oddělené nepřátele – to vše při tlačení kamene, abyste co nejdříve zastavili chaos.

Cílem hry je vrátit prokletý kámen do chrámu. Runový kámen magicky svítí, aby ukázal cestu. Postava, která drží zbraň, může střílet, pouze když stojí v zářícím runovém kruhu odlitém druhým hráčem. Postava, která tlačí kámen, nemůže střílet, protože nedrží zbraň, ale měla by tento čas využít k tlačení kamene. Pro výměnu zbraně ji může postava, která ji neovládá, ukrást svému partnerovi. Vzhledem k tomu, že golemové mají dvě barvy, budete muset pracovat na současném zatlačení kamene v naznačeném směru a zbavit se dvou barev nepřátel, které by vás mohly přemoci.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.