Vývojářské studio
BeyondPlanet
Předpokládané vydání
2024
Distributor
BeyondPlanet
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

SpaceDominator je strategická fantasy hra s otevřeným světem, ve které můžete objevovat vesmír! Kontaktujte jiné civilizace, navazujte přátelství nebo nepřátelství, začněte obchodovat nebo bojovat, rozšiřujte svou vlastní oblast nebo pomáhejte ostatním expandovat, zvyšujte úroveň inteligence.

Vstup do světa SpaceDominatoru
Začni na své vlastní planetě, ze které se můžeš dostat dále do vesmíru.
Rozšiřuj svou civilizaci, kolonizuj jiné planety, navazuj kontakty, dokončuj mise a zažívej dobrodružství!

Prozkoumávej vesmír!
Vesmír je pro každého hráče jedinečný, což zajišťuje skvělý a jedinečný zážitek pro každého!
Ve vesmíru může být obrovské množství hvězd, planet a různých těles, které můžeš prozkoumat. Na planetách můžeš najít vzácnosti, jiné civilizace, suroviny a další věci!

Rozšiřuj svou civilizaci!
Zabírej planety, odkupuj je nebo kolonizuj neobsazené planety. Je jen na tobě, jak nové kolonie získáš. Rozšiřování je velice důležité k dalšímu postupu ve hře a odemykání nových technologií. Kolonie slouží také jako spawnpointy!

Potkávej nové civilizace!
Ve vesmíru nejsi pouze ty. Je v něm s tebou spousta jiných civilizací. Přátelských, neutrálních i agresivních. Buď opatrný při komunikaci s nimi, ať je zbytečně neprovokuješ.
Některé civilizace mohou být chytřejší než ty, jiné zase hloupější. Využívej je ke svému prospěchu. Spojuj se s nimi nebo jim vyhlašuj války a sám se rozšiřuj, odemykej nové technologie a zvyšuj svou vlastní inteligenci!

Plň mise!
Jiné civilizace ti mohou dát mise, které máš splnit. Za plnění misí získáš odměny ve formě peněz, vzácností, itemů či klidně lodí!

Účastni se eventů!
Eventy jsou super způsob, jak získat jedinečné předměty, peníze navíc či vzácnosti. Účastni se jich pravidelně, abys o nic nepřišel!

Vyber si svou cestu
Chceš být agresivní? Přizpůsobovat se situaci? Hodný?
Je to jen na tobě. Jakoukoliv cestu lze využít ve svůj prospěch a k dokončení hry. Ale pamatuj si, každé tvé rozhodnutí ovlivňuje gameplay!

Garantujeme „zero pay to win“
Paytowin je milováno bohatými a nesnášeno chudými. U nás proto žádné P2W techniky nenajdeš. Za reálné peníze si nelze koupit nic, co přímo ovlivňuje gameplay. Získáš pouze itemy, co lze získat i bez placení – např. skiny.

Připoj se do teamu a získej výhody!
Boostery, chat, trading, odměny, eventy. To je jen část výhod, které získáš vstup do teamu!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.