Ve vývoji
Ve vývoji

Son of the Dragon King

Vývojářské studio
Diehard Studios
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
GAMECR3W
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Procesor
Intel Core i3-2100
Paměť
6 GB RAM
Grafická karta
DirectX-11
Pevný disk
12 GB volného místa

Popis hry

Vstupte do temného a podmanivého světa fantastického feudálního Japonska ve hře Son of the Dragon King! Ponořte se do krvavého konfliktu, v němž se hráči ujmou role statečného syna Dračího krále a budou bojovat proti nepředvídatelným silám zla.

Tato epická beat’em up hra, inspirovaná kultovními klasikami jako Double Dragon, Golden Axe, Kungfu Master a Streets of Rage, tě přenese do mimořádně detailního fantasy světa japonského feudalismu. Vydejte se do temných lesů, vstupte do zdí feudálních svatyní a postavte se různým démonům a yokai, kteří mají moc nad svými poddanými.

Čelíte bojovníkům a hordám nemrtvých a vaším úkolem je získat mocné bojové dovednosti a využít je v bitvách, které ovlivní váš osud hrdinů. Vyzkoušejte si tradiční bojová umění, mocné údery a speciální pohyby, které budou klíčem k poražení mocných vojevůdců usilujících o zničení světa.

Spolu se svými společníky postupujte z bitvy do bitvy, z jednoho temného koutu Japonska do druhého, v epickém dobrodružství plném akce a emocí. Tato cesta bude vyžadovat nejen fyzickou sílu, ale také strategické myšlení, protože si vycvičíte postavu, která je pro vítězství nezbytnou výhodou.

Krátké zprávy

Son of the Dragon King můžete vyzkoušet nově v demu

Českou hru Son of the Dragon King můžete vyzkoušet nově v demu na...

Českou hru Son of the Dragon King můžete vyzkoušet nově v demu na...

Son of the Dragon King

Miroslav Žák – 20/01/2024

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.