Vývojářské studio
Digital life productions
Vydáno
2014
Distributor
Digital life productions
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine

Popis hry

Multiplatformní 3D hra pro 1. osobu, která vás nechá ponořit se hluboko do malebných uliček staré Prahy přelomu 19. a 20. století. Autenticita vás vtáhne do úzkých tajemných uliček židovského ghetta, kde se radniční hodiny točily pozpátku. Máte odvahu tam zajít a ponořit se do labyrintu spletitých uliček, odkud cestu ven nacházejí jen ti nejlepší?

Příběh osmiletého chlapce, který se svým milovaným balónkem dostává zcela nový životní cíl, vás nenechá klidnými. Neuplyne den, aby nepromeškal možnost opustit svůj galerijní dům s krásnými balustrádami a čelit výzvám života ve městě. Vývojáři z Digital Life Productions jsou nadšení a hrdí, že pro vás dokázali vytvořit hru s kombinací vynikajícího herního zážitku s působivou, detailní 3D grafikou a uživatelsky příjemným ovládáním.

Temná zákoutí Prahy, která zůstávají běžnému zraku skryta, nabídla možnost vytvořit plejádu originálních a tajemných miniher, rozdělených do deseti až pěti epizod s opravdu nečekaným koncem. Sledujte příběh malého Soccerinha od začátku až do…

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry