Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2003

Vývojář

Reload Games

Distributor

Freeware

Smash the Granny

Smash the Granny

Žánr hry

Arkáda

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Pomocí auta přejíždíte zloděje převlečené za staré babičky. Ti ukradli zlaté cihly z nedaleké banky a vy je musíte získat zpět. V šesti levelech a dvou lokacích si užijete spoustu zábavy.

Ovládáte pomocí šipek žluté autíčko, kterým můžete jezdit všemi směry. Můžete u něj rozsvítit světla. Z nedaleké banky ukradli lupiči převlečení za babičky zlaté cihly. Vy máte za úkol cihly získat jakýmkoliv způsobem zpět a vrátit je bance. Nezbývá, než lupiče resp. babky přejet. Předem chceme upozornit na to, že nemáme v úmyslu nikoho nějak urazit či zesměšnit, zejména starší dámy. Máme je rádi a jsme šťastní, že jsou tu s námi.:-) Abyste pokročili do dalšího levelu, musíte získat tolik cihel zpět, kolik je třeba. Všechny nutné informace najdete vždy v pravém rohu obrazovky – své skóre, počet získaných a potřebných cihel a také čas. Na každé kolo máte rovnou minutu. Pokud nestačíte získat potřebné množství cihel, ztratíte jeden z pěti životů. Také ho ztratíte, když necháte nějakého lupiče resp. babku uniknout. Kromě toho narazíte i na miny, které jsou roztroušené na silnici. Když na ně nebo do jejich blízkosti najedete, vybuchnout a opět ztratíte život. Ve hře je celkem šest kol, dvě oblasti…

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry