Vývojářské studio
Sim Companies
Vydáno
25. září 2019
Distributor
Sim Companies s.r.o.
Země vývoje
Žánr hry
Multiplayer
Ano
PVP
Značka hry

Popis hry

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo, vybudovat si vlastní společnost, stát se magnátem?

Chcete si změřit své dovednosti proti ostatním hráčům ve virtuální ekonomice? Chcete vlastnit produkční, maloobchodní nebo výzkumnou společnost, která vynáší nejlépe? Vše závisí na aktuálních podmínkách ve virtuální ekonomice a na tom, jak dovedete odhadnout obchodní příležitosti. Sim Companies je extrémně všestranná prohlížečová hra, která vám umožní experimentovat s různými prostředky a otestovat své dovednosti proti ostatním hráčům ve hře. Sim Companies je strategická simulace podnikání, jejímž cílem je poskytnout vám zábavu a zkušenosti s řízením společnosti s využitím ekonomických principů reálného světa. Cílem hry je vytvořit ziskové a konkurenceschopné podnikání. Každý hráč obdrží počáteční kapitál a několik aktiv. Každodenní úkoly hráčů spočívají v řízení vyrobních procesů, od výroby po prodej v maloobchodu, získávání obchodních partnerů, zajišťování financování atd. Aby hráči prosperovali, musí být schopni číst tržní podmínky a dělat některé obchodní zkratky, možná mohou koupit své vstupní zboží na trhu levněji, než kdyby je vyráběli, nebo ho prodat na trhu s vyšším ziskem než v maloobchodě. Kdy by hráči měli investovat do výzkumu? Přemýšleli jsme o tom, co dělá vedení společnosti zábavným a co je naopak únavné. Filozofií Sim companies je, vám umožnit dělat zajímavá rozhodnutí při budování vlastního podnikání, aniž byste museli vyplňovat spoustu dalších nastavení. Nechceme simulovat skutečný svět se všemi jeho zákony a dalšími omezeními, ale spíše dát hráčům svobodu činit rozhodnutí, která mohou ovlivnit finance a hodnotu jejich společnosti.

Získejte obchodní dovednosti

Lidé hrající Sim Companies získávají znalosti a zlepšují své dovednosti v týmové práci, obchodních procesích, vedení a rozvoji podnikání. Učení aktivním zapojením je zavedená metoda, která zaručuje dlouhodobé uchování dovedností. Tato hra odměňuje hráče odznaky za úspěchy. Společnosti jsou odměňovány za zaměstnávání lidí, budování infrastruktury, vytváření zisků z trhu a další aktivity. Odměňování zajišťuje pozitivní zpětnou vazbu při přijímání správných rozhodnutí a poskytuje dobré a krátkodobé cíle při zahájení podnikání od nuly. Je to podobné jako u vládních stimul pro malé podniky, které byste očekávali v reálném světě. Hra Sim Companies je úspěšná díky pokročilému ekonomickému modelu, který simuluje reakci maloobchodního průmyslu na nabídku a ceny, které virtuální společnosti poskytují. Hráči mají kontrolu nad množstvím a cenou, když nabízejí zboží ve svých obchodech. Kombinace maloobchodních parametrů všech hráčů simuluje, jak rychle se zboží prodá. Hráči mohou na určitý čas z prodeje odstoupit, aby dočasně zvýšili poptávku, což jim později umožní prodávat za vyšší ceny. Neexistuje přímá cesta k úspěchu, rozhodnutí mohou být dobrá nebo špatná na základě aktuálních tržních a maloobchodních podmínek. Neexistuje strategie jistého vítězství, a i když jste našli správnou strategii, vždy existují způsoby, jak ji vylepšit. Ještě důležitější je, že pokud vaši strategii odhalí ostatní hráči, bude to stále méně a méně ziskové, zvláště pokud ji začne používat každý.

Simulace volného trhu

Jedním z úžasně realistických prvků, se kterými se setkáte, je živost, neustále změny, volný trh. Hádáte, jestli ceny konkrétních produktů půjdou nahoru nebo dolu? Chcete podstoupit risk? Možná můžete sami pohnout s cenami. Porozumění dymamice trhu je pro některé velmi užitečná dovednost. Hráči mohou, a hra to z velké části vyžaduje, obchodovat a vyměňovat si zboží mezi sebou. Hráči se mohou specializovat na specifickou část ve výrobním řetězci, která přináší nejvyšší zisky. Výzvou je také hledání spolehlivých obchodních partnerů a smlouvání o cenách. Vztahy prodejce-zákazník, ať už dlouhodobé nebo jednorázové, jsou výrazně podporovány konceptem kontraktů, které umožňují poslat zboží přímo dané společnosti šetříce na burzovních poplatcích.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.