Vývojářské studio
Oxymoron Games
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
Oxymoron Games
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Procesor
i3, Ryzen 3
Paměť
8 GB RAM
Jazyk rozhraní

Popis hry

Silence of the Siren je tahová strategická hra, kde několik různých vesmírných civilizací bojuje o kontrolu nad vzdáleným hvězdným systémem. Prozkoumejte, co na planetách zbylo, a zajistěte si zdroje na stavbu mocných měst. Zvedněte mocné armády a porazte své protivníky na bitevním poli!

Silence of the Siren, rodiště galaktické aliance a domovský svět ztracené civilizace Primálů, byl odříznut od zbytku galaxie. V důsledku toho se pečlivě budovaná aliance rozdělila na hašteřivé frakce a odloučené kolonie. V dnešní době si ruin rozesetých po několika málo obyvatelných planetách čerstvě izolované soustavy málokdo všímá. Čím hlouběji se vydáváte do neprobádaných oblastí, tím silnější je pocit ohrožení. Je tu ještě něco. Nějaká entita, stín, ozvěna šepotu zdola.

Prozkoumejte, co na planetách zbývá, a zajistěte si důležité zdroje. Využijte je k vylepšení svých základen pokročilou technologií a k najmutí mohutných armád. Hrajte za několik různých frakcí, najímejte zkušené velitele, učte je novým dovednostem a veďte je do boje. Překonávejte překážky na mapě a sbírejte mocné vybavení a starobylé artefakty.

Krátké zprávy

Demoverze české hry Silence of the Siren je na Steamu

Silence of the Siren
Oxymoron Games

Miroslav Žák – 05/02/2024

Pražské studio Oxymoron Games dnes ohlásilo nový herní projekt Silence of the Siren

Silence of the Siren
Oxymoron Games

Miroslav Žák – 27/09/2022

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.