Stav hry

Vydánosk

Datum vydání

2015 (29. listopadu)

Distributor

Hipstersaurus Rex Apps

Žánr hry

Arkáda

Platforma

Android

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Shape Hunt je obměna známé hry Arkanoid. Obsahuje několik novinek oproti klasické verzi. V první řadě se jedná o způsob ovládání a celkovou herní mechaniku, jelikož jednotlivé kostky jsou uspořádány do kruhu a hráč se je snaží pohybem po obrazovce natočit tak, aby narazili na kuličku (něco jako arkanoid do kruhu).

Shape Hunt obsahuje dva typy herních módů – Endless, který lze hrát donekonečna a Limited, který je časově omezený. Oba typy levelů fungují na principu, že po zničení vnitřního kruhu se automaticky přidá další na její konec. Díky této mechanice je zaručeno, že hru lze hrát do sytosti (nebo pokud neomrzí).

Pokud by se to někomu zdálo až příliš jednoduché, v nastavení si může změnit náročnost a tím pádem ztížit hru. Zvolit si může ze čtyř možností – Easy, Medium, Hard a OMG. Každá se sebou přináší změnu rychlosti míčku, jakož i snížení časového limitu (v Limited módu). Aby byl herní zážitek vybalancovaný a férový, čím náročnější hra, tím větší počet bodů dostane hráč na jejím konci.
Během hraní se v pravidelných intervalech vytvářejí náhodné červené kostky. Jejich zničení přinese jistou speciální vlastnost. Ta může být pozitivní, ale i negativní. Z pozitivních to může být například: Dvojnásobek bodů, Zpomalení míčku nebo Pomocníci. Negativní jsou například Černá díra, Ďáblovy oči, Rotace nebo Chaos ovládání. Celkově je jejich přibližně 25 a jsou náhodně generované, takže hráč předem neví, co dostane.

Oficiální stránky

hrai.it

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace