Vývojářské studio
Esanti Games
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Esanti Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Procesor
i7-6700 or AMD equivalent
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
GTX 1070 or AMD equivalent
Pevný disk
20 GB volného místa

Popis hry

Odhalte tajemství Hlubiny a postavte se zlu, které v ní přebývá a šeptá vaše jméno. Vybojujte naději pro ty, které svět zatratil, a objevte svou minulost. Staňte se hrdinou v akční adventuře s unikátní kombinací RPG prvků, hack’n’slash soubojů, hospodaření se zdroji a poutavým příběhem!

Ve světě zpustošeném válkami a morem povstává bezejmenný hrdina. Samotný Smrť vás povolal, abyste odhalili temnotu sídlící v Hlubině a bojovali s ní. Jste dostatečně silní na to odolat jejímu zhoubnému vlivu a navrátit naději těm, co ji ztratili?

Secret of the Deep vás vezme na náročnou, ale naplňující cestu vstříc světlu v podobě akční adventury s RPG prvky pro jednoho hráče z pohledu třetí osoby. Ponořte se do hry překypující působivou atmosférou na každém kroku.

Vyčerpaní a strhaní, přesto s nezlomným odhodláním, vydáváte se do zrádných hlubin čelit hordám, prozkoumávat rozsáhlé, nelítostné prostředí a nalézat nejen vzácné suroviny, ale především odpovědi.

Každá vaše výprava končí návratem do osady, kde převládá klid. Ta je vaším základním táborem a úkrytem před všudypřítomnou temnotou a krveprolitím v podzemí – místem ke zvelebení, kde lze po celou dobu vaší cesty zlepšovat vaše schopnosti. Věnujte chvíli zaslouženého odpočinku tomu, abyste postoupili vpřed – vylepšujte své vlastnosti, zdokonalujte své vybavení a odhalujte všemožná tajemství rozkrýváním spletité sítě provázaných osudů, náhledů a ideálů.

Poté pozvedněte svůj meč a zasaďte ránu zlu, jež prorůstá samotnými kořeny země.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.