Vývojářské studio
Zakroutil
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Miroslav Prokop / Zakroutil
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel Core i5 6400 | AMD A8 6410
Paměť
8 GB RAM
Pevný disk
8 GB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk rozhraní

Popis hry

Hra Rose je násilný arena shooter s roguelike prvky. Vytvářejte vlastní postavy obětováním částí svého těla nebo zrušením obětí, abyste získali boost a nové schopnosti. Odemkněte si nové zbraně, vylepšete je a stávejte se stále silnější díky trvalým vylepšením. Procházejte procedurálně se měnícím arénami, porazte šílené nepřátele a porazte titánské bosse, abyste odhalili temný příběh. Co jste ochotni se obětovat, abyste zachránili svou ztracenou dceru Rose?

Obětujte své maso a krev
Po vyčištění každé arény si můžete vybrat z několika obětí. Obětiny zvýší komplexnost a obtížnost hry. Každá oběť částí těla přidá nové mechanismy a významně změní hru. Každá oběť zvýší vaší úroveň stresu, s dostatečným stresem můžete zrušit oběť a získat místo ní novou schopnost.

Vždy se měnící arény
Arény jsou náhodně vybrány z desítek předem připravených rozvržení. Pasti, nepřátelé a další objekty se generují procedurálně. Každá aréna může vygenerovat několik vln nepřátel. Pokud jsou splněny určité podmínky, má každá vlna šanci se vygenerovat se speciální sadou pravidel, která vás nutí vymýšlet strategie a měnit svůj herní styl, abyste splnili cíl pravidla.

Zbraně a schopnosti
Každá zbraň poskytuje jedinečné herní zážitky, některé dokonce mohou samy o sobě měnit mapy. Výběr zbraní se pohybuje od jednoduchého revolveru po šílenou zbraň, která spotřebovává vaši krev jako munici nebo zbraň, která vás trestá pokaždé, když minete. Otevřete si nové zbraně, vylepšete je pokaždé, když zemřete, a pak se vrhněte do bitvy znovu!

Nepřátelé a bossové
Nepřátelé se generují ve vlnách. Po vyčištění určitého počtu vln se odemkne svatyně obětování a přesunete se do nové arény. Některé arény mohou namísto běžných nepřátel vygenerovat bosse. Poražení posledního bosse odemkne Curses, speciální podmínky, které změní herní styl a arény učiní ještě nepřátelštějšími.

Příběh
Anděl vás poslal do temných hlubin, abyste našli svou ztracenou dceru, Rose. Titán se snaží zabránit vám v tom, abyste se dozvěděli pravdu. Více o příběhu se dozvíte postupem arény, speciálními setkáními, poražením bossů a umíráním.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.