Vývojářské studio
Superdeep Borehole
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
Superdeep Borehole
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel Pentium III 800 MHz
Paměť
512 MB RAM
Grafická karta
1024x768 High Color +
Pevný disk
500 MB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk dabingu
Jazyk rozhraní

Popis hry

Jsme čtyřčlenný rodinný tým. Jako grafička zajišťuje moje žena Monika nás se všemi vizuálními prvky. Můj nejstarší bratr Michal vlastní několik IT firem, což je super užitečné, když se zaseknu s kódem. Můj starší bratr Ondřej je film režisér a vášnivý hráč jako já. Společně děláme všechny kreativní zábavné věci – vyměňovat si nápady, zkoumat, vytvářet designové dokumenty, vytvářet úrovně a psát texty. Vše ostatní je na mně. Všichni jsme pracovali v korporaci nebo alespoň pro korporace. Takže všichni máme nějaké zkušenosti z první ruky s korporacemi Chamtivý generální ředitel vás pověřil, abyste hackli Santov počítač a změnili lidem vánoční přání na slevové kupóny jeho společnosti. Počítač je ale chráněn velmi hrubou AI, která se nebojí překročit jakoukoli hranici, aby vás zastavila.

V sérii jednopokojových hádanek vytvořených AI bude testován váš intelekt i vaše morálka. Jako typická korporátní krysa budete využívat své spolupracovníky, manipulovat s nimi a obětovat je pro svůj vlastní zisk, připisovat si zásluhy za jejich práci a ztrácet veškerou zbývající důstojnost, abyste se dostali na Santov tajný seznam, díky kterému bude váš šéf bohatý.

Káva bude přirozeně hrát důležitou roli v této hře ve hře. A kdo ví? Možná se dokonce zúčastníte jedné z těch nekonečných schůzek nebo budete stoupat po firemním žebříčku tím, že budete nasávat svého šéfa. Stejně jako v jakékoli korporaci budete muset hodně vydržet, protože AI vás nebude váhat demoralizovat, pokud se jí naskytne příležitost. Na začátku jsem chtěl vytvořit logickou/hádankovou hru, která by používala neortodoxní způsoby, jak vyzvat a škádlit hráče. Postupem času se organicky vyvinul v temně zábavná logická hra s firemní tématikou, jaká je dnes. Vytvořili jsme velmi hrubý hra ve hře, která může být pro některé lidi až příliš hrubá, ale je to část vytvoření velmi jedinečného vztahu lásky a nenávisti s hráčem.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.