Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2020

Vývojář

K&K Games

Žánr hry

Textová

Platforma

Prohlížeč

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Příběh Kiki Steinové je interaktivní textová hra jedenadvacátého století, ve které můžete prožívat dobrodružství spolu s hlavní hrdinkou a svými rozhodnutími ovlivňovat její osud i osudy ostatních postav. Nenechte se ale mýlit vzhledem, Příběh Kiki Steinové nebude žádná pohádka, ale pěkně temná story. Hru si budete moct zahrát nejen doma u počítače, ale třeba i v telefonu na cestě do práce nebo do školy.

Znáte efekt motýlích křídel? Přesně na jeho principu náš příběh funguje. Podobně, jako může třepot motýlích křídel vyvolat tajfun na druhé straně světa, každá Vaše volba, každé rozhodnutí, může nezvratně ovlivnit osud Kiki Steinové. Některé volby mohou být malé, přikrášlující děj, ale jiné mohou mít fatální následky. A kromě těchto voleb obsahuje příběh rébusy a „minihry“, které musí čtenář vyluštit, a mnohdy i jejich výsledek ovlivní děj.

Oficiální stránky

www.kikistein.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry