Vývojářské studio
Alda Games
Vydáno
2021
Distributor
Alda Games
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Multiplayer
Ne

Popis hry

Polygon Fantasy je jedna z mála skutečně pravověrných her ve stylu Diabla pro mobilní zařízení. Najdete v ní všechno, co od akční RPG (ARPG) očekáváte: hory nepřátel, pořádnou řežbu, náhodně generovanou kořit a možnost přizpůsobovat si postavy pomocí schopností a předmětů.
Naše ARPG si bere to nejlepší z mobilních her ze staré školy ve stylu eternia a přidává nádhernou grafiku, moderní ovládání, nové nepřátele a nový příběh. Pro svoji postavu si v něm můžete vybrat z 10 jedinečných povolání.

Hry na hrdiny jsou založené na postavách, s nimiž je hrajete. V Polygon Fantasy se můžete do boje s hordami nepřátel vydat s 10 různými hrdiny. Od klasických povolání akčních RPG, jako je vážný nekromant, arogantní zloděj, bojovník, co se neodloučí od svého meče, a mystický čaroděj, až po hrdiny, o jejichž činech trubadůři prozatím mlčí: babizna z bažin, přísný řezník nebo Zvrácenec, který umí měnit podobu. Příběhem můžete projít s jakoukoli z těchto postav nebo si je vyzkoušet všechny, je to zcela na vás. Hrdinové navíc mohou využívat pomoc ještě pestřejších společníků, mezi nimiž je například elfí lučištník nebo třeba drak schopný ovládat jedovaté bouře.

Hra je rozdělena na několik aktů, jejichž prostředí jsou zcela rozdílná, jak to v tomto žánru má být. Budete prozkoumávat bujné lesy, hluboké kobky hradu Scabbard, eterniovou poušť a dokonce Zkažené království, domov zla, které svírá váš svět. Akční RPG se neobejdou bez pořádného nebezpečí, takže vás čeká spousta pastí, ať už přirozených nebo umělých, a překážek.

  • Akční hra na hrdiny ze staré školy ve stylu Diabla s moderním ovládáním pro mobilní zařízení
  • Hra na hrdiny pro jednoho hráče – 4 příběhové akty v různorodém prostředí a s jedinečnými nepřáteli
  • 10 hrdinů, každý se svými schopostmi, vybavením a herním stylem
  • Velmi kvalitní grafika v jedinečném polygonovém stylu
  • Tucet mocných společníků, kteří vám budou na cestách pomáhat
  • Stovky předmětů, které můžete získat a používat (mají různou vzácnost a některé dokonce tvoří sady!)
  • Desítky různých nepřátel: zvířata, nestvůry, humanoidi, démoni i draci
  • Zjednodušený systém výroby, pomocí nějž můžete vylepšovat vybavení
  • Na vyplenění čeká smrtící Nekonečný dungeon s trvalými žebříčky pro jednotlivé hrdiny
  • Sezónní PvP ligy s úžasnými odměnami pro ty nejlepší
  • Hra na hrdiny zcela zdarma s rychlým postupem a spoustou obsahu, který vám vydrží na měsíce zábavy

Mocní hrdinové kdysi porazili strašlivou hrozbu pro mír a pořádek a uvěznili ji na vzdáleném místě, kterému se později začalo říkat Zkažené království. Jenže to nesmrtelné zlo nezničili, bylo koneckonců nesmrtelné. Jeho vliv prosakoval nepatrnými trhlinkami v pečeti mezi světy… a teď je zpět a jako svých loutek využívá chamtivých mágů vašeho světa. Brzy se budete muset vydat na dobrodružnou cestu a vypořádat se s následky minulých omylů. V této epické příběhové akční RPG budete svádět boj proti nesmrtelným drakům a dalším zvráceným stvořením. Hru začínáte ve vesničce jménem Mečnice, na kterou zaútočí armáda mocné Severní říše. Nepotrvá dlouho a odhalíte pradávná tajemství a pokusíte se napravit omyly, jichž se v minulosti dopustili vaši předchůdci.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.