Vývojářské studio
Webnetic
Vydáno
5. května 2023
Distributor
Webnetic s. r. o.
Země vývoje
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Jazyk rozhraní

Popis hry

Panic House je hororová hra, která hráčům jistě poskytne vzrušující a srdceryvný zážitek. Jakmile hráč vstoupí do hry, okamžitě se přenese do děsivé a neblahé atmosféry. Obraz je temný a ponurý, v každém rohu číhají stíny a zvukové efekty navržené tak, aby udržely hráče na hraně.

Hra začíná tím, že se hráč ocitne ve zdánlivě opuštěném domě bez jasné cesty ven. Když začnou prozkoumávat, rychle si uvědomí, že nejsou sami. Začnou se ozývat podivné zvuky a nevysvětlitelné jevy a hráč musí přijít na to, jak uniknout z domu, než bude příliš pozdě.

V průběhu hry se hráč setká s řadou nadpřirozených bytostí, z nichž každá je děsivější než ta předchozí. Aby mohli postupovat hrou, musí použít svůj důvtip a schopnosti řešit problémy, aby odhalili vodítka a řešili hádanky.

Když se hráč ponoří hlouběji do tajemství Panic House, objeví temná tajemství, která dům skrývá po léta. Napětí a napětí roste s každým dalším okamžikem a hráč zjistí, že se neustále dívá přes rameno a očekává, že každou chvíli něco vyskočí.

Úspěch hráče bude nakonec záviset na jeho schopnosti zůstat v klidu pod tlakem a kriticky myslet. Hra je navržena tak, aby byla náročná, ale také obohacující pro ty, kteří dokážou překonat svůj strach a přežít hrůzy, které na ně v Panic House čekají.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.