Stav hry

Vydánočsr

Datum vydání

1990

Vývojář

Ropasoft

Distributor

JRC

Nuclear Adventure or the North Base

Nuclear Adventure or the North Base

Žánr hry

AdventuraAkční

Platforma

Atari

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Nuclear Adventure or the North Base je videohra z roku 1990. Vytvořil ji Roman Páral pod hlavičkou Ropasoft pro osmibitové počítače Atari. Hudbu složil Jakub Preclík. Na hře se podílel i Filip Dada. Žánrově se jedná o akční adventuru.
Hráč ovládá sovětského agenta, který infiltroval americkou raketovou základnu, a kterou musí zneškodnit. Ta je jakýmsi bludištěm viděným z boku. Mezi patry se lze přemísťovat pomocí eskalátorů. V každé místnosti je terminál, který umožňuje spojení s různými institucemi jako například hlavní stan. Lze také najít dva videotelefony, dva terminály ministerstva vnitra, dva obchody, terminál odpalovacího zařízení a velitelské stanoviště. Plnění úkolu budou hráči znepříjemňovat nepřátelští vojáci. Ty lze zastřelit a nebo je nechat zmizet připojením k terminálu či odchodem z místnosti. Na mapě je také nutné najít amerického plukovníka R. Howska. Toho je nutné zabít a následně zapnout destrukci raket. Poté už stačí jen utéct. Adventurní prvky jsou zpracovány hlavně vytvářením spojení přes počítačové terminály a telefony.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Nuclear Adventure or the North Base

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry