Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2002 (23. října)

Distributor

CINEMAX

Necromania: Trap of Darkness

 V archívu

Žánr hry

RPG

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano -


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Začíná nelítostný souboj o trůn Necromanie. Sedm hrdinů temnot se utká o vládu nad říší, která ztratila panovníka. Je čas se připravit…

Princip hry je jednoduchý – hráč musí prohledat level, najít klíče od bran blokujících postup do dalších částí úrovně a zároveň objevit, získat a poskládat posvátný klíč – Skullkey, který otevírá magickou bránu do další úrovně. Realizace úkolu je ale mnohem složitější, protože se stejného cíle snaží dosáhnout různý počet soupeřů. Při smrti hráč navíc ztratí všechny sesbírané věci, čímž může výrazně pomoci protivníkovi k vítězství. Síla každé postavy je omezená a časem ubývá. Prostředí jednotlivých úrovní je agresivní, útoky všudypřítomné havěti a nepřátel jen urychlují úbytek energie. Jednou ze základních bojových technik ve hře je kladení pastí a jejich zákeřné kombinování s nástrahami prostředí. To vše stojí každou postavu spoustu sil – boj se tak přesouvá k magickým místům, kde je možné manu doplnit. Každé herní prostředí obsahuje množství smrtících pastí, kterých lze využít buď k eliminaci nepřátel, nebo v případě nepozornosti i k likvidaci vlastní.

Ve hře pro jednoho hráč postupně prochází podzemní vězení, čarovný les, slizké jeskyně pod Černými horami a nakonec i samotný horský masív v nebezpečných skalních věžích. Po úspěšném dokončení každého levlu v daném světě si hráč může vylepšit jednu ze základních vlastností postavy – sílu nebo rychlost. Počet bodů, která má hráč k dispozici na vylepšení parametrů postavy závisí na obtížnosti konkrétního levlu (čím těžší level, tím více bodů). Po projití každého levlu se automaticky uloží hráčova pozice ve hře a je umožněn postup do další úrovně. Samozřejmě si hráč může projít znovu již splněné levly, ovšem bez bodového efektu.

Technická konfigurace
Procesor
700 Mhz
Paměť
192 MB
Grafická karta
Kompatibilní grafická karta, 16 MB video RAM
Pevný disk
400 MB volného místa
Oficiální stránky

games.cinemax.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Necromania: Past Temnot

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry