Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Necromania: Trap of Darkness

Vývojářské studio
Darksoft Game Development Studio, Cinemax
Vydáno
23. října 2002
Distributor
CINEMAX
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ano
Procesor
700 Mhz
Paměť
192 MB
Grafická karta
Kompatibilní grafická karta, 16 MB video RAM
Pevný disk
400 MB volného místa

Popis hry

Začíná nelítostný souboj o trůn Necromanie. Sedm hrdinů temnot se utká o vládu nad říší, která ztratila panovníka. Je čas se připravit…

Princip hry je jednoduchý – hráč musí prohledat level, najít klíče od bran blokujících postup do dalších částí úrovně a zároveň objevit, získat a poskládat posvátný klíč – Skullkey, který otevírá magickou bránu do další úrovně. Realizace úkolu je ale mnohem složitější, protože se stejného cíle snaží dosáhnout různý počet soupeřů. Při smrti hráč navíc ztratí všechny sesbírané věci, čímž může výrazně pomoci protivníkovi k vítězství. Síla každé postavy je omezená a časem ubývá. Prostředí jednotlivých úrovní je agresivní, útoky všudypřítomné havěti a nepřátel jen urychlují úbytek energie. Jednou ze základních bojových technik ve hře je kladení pastí a jejich zákeřné kombinování s nástrahami prostředí. To vše stojí každou postavu spoustu sil – boj se tak přesouvá k magickým místům, kde je možné manu doplnit. Každé herní prostředí obsahuje množství smrtících pastí, kterých lze využít buď k eliminaci nepřátel, nebo v případě nepozornosti i k likvidaci vlastní.

Ve hře pro jednoho hráč postupně prochází podzemní vězení, čarovný les, slizké jeskyně pod Černými horami a nakonec i samotný horský masív v nebezpečných skalních věžích. Po úspěšném dokončení každého levlu v daném světě si hráč může vylepšit jednu ze základních vlastností postavy – sílu nebo rychlost. Počet bodů, která má hráč k dispozici na vylepšení parametrů postavy závisí na obtížnosti konkrétního levlu (čím těžší level, tím více bodů). Po projití každého levlu se automaticky uloží hráčova pozice ve hře a je umožněn postup do další úrovně. Samozřejmě si hráč může projít znovu již splněné levly, ovšem bez bodového efektu.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.