• Status hry
  Vydánocz
 • Datum vydání
  2015
 • Vývojář
  GameStylus
 • Distributor
  Bispiral
Mutanti

Mutanti vs. Vyvolení 2: Zrádce

„Mutanti vs. Vyvolení 2: Zrádce“ je point and click adventura, kde pomáháte Riamovi, hlavnímu hrdinovi, bránit mutanty proti...

App Store Google Play

Žánr hry

Adventura

Platforma

Android iOS

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím zaregistrujte.

Popis hry

„Mutanti vs. Vyvolení 2: Zrádce“ je point and click adventura, kde pomáháte Riamovi, hlavnímu hrdinovi, bránit mutanty proti Vyvoleným. Ručně kreslená grafika, zvláštní atmosféra světa budoucnosti, situace, ve kterých se budete muset zamyslet, a příběh – to jsou hlavní ingredience této dobrodružné hry.

Příběh: Jak asi víte z prvního dílu, budoucnost přinesla do některých míst na Zemi zkázu. Někteří lidé trpí chudobou, nemocemi a viditelnými genetickými mutacemi. Přestože jsou mutace obvykle jen mírné, mnohdy slouží jako záminka k útokům ozbrojenců Vyvolených. V prvním díle Riam zachránil svou sestru z rukou únosců, ale poté museli uprchnout a hledat si nové místo k životu. Nyní se skrývají v troskách města, ve sklepě – a Riam musí najít způsob, jak je ubránit, nebo, dokonce, jak zaútočit na ozbrojence Vyvolených.

Oficiální stránky

gamestylus.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Napsat komentář, recenzi

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Podobné hry