Ve vývoji
Ve vývoji

Movies Tycoon

Vývojářské studio
PixelCraze s.r.o.
Předpokládané vydání
2024
Distributor
PixelCraze s.r.o.
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Movies Tycoon je simulační hra, ve které se ponoříte do světa filmové tvorby. Začněte se skromným studiem, vyhledávejte a spravujte špičkové talenty, upravujte si jedinečné postavy a režírujte filmové trháky.

Světla, kamera, vaše akce! Snili jste někdy o vládě nad filmovým vesmírem, ale chyběl vám dokonalý účes nebo předražené sluneční brýle? Nebojte se! Hra Movies Tycoon vám umožní ponořit se do světa filmové tvorby s vysokými sázkami. Přijměte výzvu produkovat filmové trháky, které zaujmou diváky po celém světě. Od vybudování vlastního studia, přes najímání těch nejlepších v oboru až po usednutí do režisérského křesla – každé rozhodnutí leží na vašich bedrech.

Zapomněli jste sundat krytku objektivu fotoaparátu? To je „odvážná volba v minimalistickém zobrazení“, příteli. Ponořte se po hlavě do nepředvídatelných vod režie. Vytvářejte scénáře, které k vám přicházejí ve snech, připravujte scény, které se vymykají běžné logice, a nechte se vést svou jedinečnou vizí každého záběru. Berte každé „oops“ jako „umělecký oomph“. A až se kritici budou drbat na hlavě nebo se váš hlavní herec zeptá, proč je jeho největší scéna mistrovským dílem siluety, prostě si pohodíte vlasy a řeknete, že to všechno bylo součástí velkolepého plánu. A kdyby se vašemu opusu magnum nedostalo takového obdivu, jaký jste očekávali? Inu, genialita často zůstává ve své době nedoceněna. Pamatujte: váš film není nepovedený, je to nepochopené mistrovské dílo, které čeká na svou chvíli v záři reflektorů. Světla, kamera, netradiční akce!

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.